Як Михайло Антонович Денисенко вбивав владику Філарета

Взимку заклали бомбу уповільненої дії у взаємовідносинах із владикою Філаретом. Намагалися йти на компроміс. Хоче дідусь називати себе патріархом – хай називає. Хоче носити білу шапочку, як в московських патріархів, – хай носить. Якби тоді з ним повели себе більш різко, якби тоді його поставили б на місце, було б краще не тільки для всієї церкви та країни, а для нього самого. Він не засліпився би амбіціями і не закопував би зараз свою історичну репутацію.

Поділитися:
Share
Читати далі

Він вже в історії

Сьогоднішнє підписання Закону про мову стало потужною кодою президентської каденції Петра Порошенка. Українці поздоровляють одне одного і тішаться, малороси і запроданці прогнозовано верещать, піняться слиною і бігають з пекельними розпеченими сраками. Ну а тепер можна запускати кенгуру.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пара вредных стереотипов

Новый президент Украины уже растянут между неприемлемыми вариантами – отказаться от Коломойского нельзя, не отказаться тоже нельзя, оказать услугу Трампу, которую он ждет, нельзя, и не оказывать нельзя тоже. Долго находиться в такой растяжке тоже не выйдет. Июньский саммит в Осаке, на котором уже объявлено о встрече Трампа с Путиным, – это уже за пределами сроков принятия решения. Счет для Зеленского пошел на дни. А если решения не будет, то переговорная позиция Трампа будет сформирована без учета каких-либо интересов Украины, и даже без хотя бы минимального влияния Киева.

Поділитися:
Share
Читати далі

Революционная техника «Как меньше нервничать»

Она заключается в нивелировании степени раздражения и повышении порога переносимости через наполнение раздражителя новым смыслом. Предположим, у вас под окном орёт маленький человеческий детёныш возрастом 2 года — орёт очень громко, бессмысленно, на одной ноте… Представим, что он орёт потому, что осознал, что президентом выбрали Зеленского, и с этим мало что можно сделать в ближайшие пять лет… Вот вы бы не заорали?!

Поділитися:
Share
Читати далі

Война всегда близко

Война была хрен зна где и казалась чем-то абсолютно неважным, привычным, и иногда неудобно мешающим. Слегка. Самую, сука, чуточку. Да и столица… столица все ждала, когда все решится само собой, наверняка зная, что война в Кие… в Королевскую Гавань не придет никогда. И вот как раз когда точно стало понятно, что все в порядке, что жаркое небо, синее море и Грушевского остались сытыми, тёплыми и нетронутыми – война вдруг пришла.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України Петро Порошенко дав інтерв’ю виданню POLITICO

«Що є позитивним для Європи? Росія починає витрачати значно менше на військовий комплекс через санкції. І незважаючи на всі суперечки, Європа разом зі Сполученими Штатами, разом з усіма країнами G7, зберігає єдність принаймні в питанні України. Але я хочу більше санкцій. Якщо Росія здійснила акт агресії в нейтральних водах Чорного моря проти наших військових суден, має бути покарання, тому що це акт агресії», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України зустрівся з послами країн Великої сімки та Європейського Союзу (фото, відео)

Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі зазначив: «Ви змінили країну за останні п’ять років. В цьому немає ніяких сумнівів. Це беззаперечний факт. Україна сьогодення немає нічого спільного з Україною 2014 року. І ми усі розуміємо ваш особистий внесок в цьому прагненні. Ви наблизили Україну до Європейського Союзу».

Поділитися:
Share
Читати далі

В очікуванні зеленого раю

Цілий день мені в стрічці виринають скріни хотєлок вибоців Зе. Вибачайте за суржик – оті хотєлки нормальною мовою не передати. Коротше, ми тепер країна, з якої інші країни ржатимуть і пальцем показуватимуть. Знову. Через сто років . І знову, сука-сука-сука, вова. Як наврочено.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нам ще в ЄС і НАТО вступати

На прикладі оцих демаршів з боку судів по Привату, росіян з паспортами, ригів з перейменуваннями та навіть церковників з інтригами стає зрозумілим, скільки насправді багато залежало від Порошенка. Не “само собою”, виявляється, робилися безвіз з автокефалією, опір Кремлю, децентралізація з деолігархізацією держпідприємств, ми в цьому ще переконаємось.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чому Зеленський приховує імена двох визначальних чиновників

Богдан перебуває під люстрацією як високопосадовець часів Януковича, а тому до 2024 року не може працювати на держслужбі. Ну але такі детальки ніколи не турбували олігарха – він завжди вмів “мотивувати” українських суддів. Цього разу взялися вмотивувати аж сам Конституційний Суд. Але не склалося… Тепер ситуація для Зеленського зовсім ідіотська. Він прискорював час інавгурації, а тут більше до речі вже відкладати подію. Бо після інавгурації вже ні на мить відкладати оголошення ключового призначення не можна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Марина Порошенко відвідала Форум ініціатив молоді «Дитяча Демократія» (фото)

Бюро змін «Дитяча Демократія» розпочало свою роботу у квітні 2018 року. За цей час молоді люди видали шрифтом Брайля книгу дитячих есе «МИ. Ті, що змінюють світ», розробили серію постерів, спрямованих проти булінгу в школах, організували та провели виставку Стереотип в Арт-центрі «Я-Галерея», створили ігровий простір в Універсальній публічній бібліотеці №11 Центральної бібліотечної системи Подільського району, встановили велопарковки на шкільних подвір’ях чотирьох шкіл, а також розробили і провели цикл уроків для молодших школярів з емпатії та поводження з тваринами.

Поділитися:
Share
Читати далі

HELGI`s NEWs – 15.05.2019

Трамп зустрінеться з Путіним у червні під час саміту G-20 у Японії. Про це повідомило видання Politico. А як же обіцянка не зустрічатись з кремлівським ізгоєм до того, доки не будуть звільнені українські моряки?

Поділитися:
Share
Читати далі

Імперська пропаганда

Імперська пропаганда завжди двохвекторна. В метрополії вона направлена на зміцнення держави та абсолютизацію її влади. А в колоніях на руйнування держави та демонізацію влади. У такий спосіб імперії розширюються найбільш ефективним способом. Саме тому державник є ворогом номер один для усякого імперського агента.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сценарий «мальчик с пальцем»

Ближайшие полгода-год пройдут по сценарию “мальчик с пальцем”. Не путать с мальчиком-с-пальчик. Мальчик с пальцем — это про плотину. Будут создаваться информационные поводы вокруг декоммунизации, армии, спасения Мариуполя… Естественно, мы все будем бежать в ту сторону, потому что декоммунизация, армия и вообще, что за плевок в рожу. В это время окружной районный суд имени общественного сортира на привокзальной площади успеет принять решение о возвращении “ПриватБанка” с извинениями и выплатой компенсации. Или что там ещё. И дырок в плотине будет много.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України підписав Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (фото, відео)

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!!!

Поділитися:
Share
Читати далі
Share