Чи готовий Зеленський до переговорів з Росією?

Я вже наскочив на купу захоплених відгуків, де не лише адепти Зеленського, але й дехто з адекватних поспішив поділитися телячою радістю: “Бачили, як наш путіну відрізав! Та з цього хлопця ще будуть люди”.Те, що новообраний спромігся після реакції більшості українців та світових лідерів на якусь критичну заяву, – це вже добре, бо не було певності, що отримаємо хоч таке. Але є кілька проблемочок, які не дозволяють мені перейнятися «захватом і неосяжною гордістю».

Поділитися:
Share
Читати далі

Особиста скринька Пандори

Попереду нас напевно чекає низка дивовижних відкриттів.Всіх – це значить зовсім всіх. Включаючи новообраного. Ось уже зовсім скоро обраний президент почне приймати справи Президента реального. Статус «верховного головнокомандувача» скоро впаде на нього не красивим терновим вінком, а важкою двотавровою балкою. Він дійсно «людина з телевізора». І мені здається, що він сприймає цю «інопланетну реальність» як телевізійний, змонтований і правильно поданий контент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епоху бідності завершено

З історії Reuters про халупу Зеленського на березі кримського моря вже можна зробити 4 висновки: про прастого парня с народа, про проста парядочного чілавєка, про аспекти боротьби з олігархами шляхом скупки в них майна та про закінчення епохи бідності, жадібності та брехні.

Поділитися:
Share
Читати далі

А то Путин нападет?

Знаете, что самое паскудное? Мы уже пару лет переживали и пытались объяснить – “ребята, у нас война, не нужно раскачивать лодку”. А те, кто на выборах отсиделись в кустах в белых пОльтах и “главноечтобнепорох”, в ответ гыгыкали и умничали – “а то что? Путин нападет?” А сейчас носятся, как раненые в жопу лани, и подвывают по поводу выдачи РФ-паспортов. И призывают объединиться, не раскалывать страну, не раскачивать лодку. А то что, умники?

Поділитися:
Share
Читати далі

Зелекторат – мотивация и стимулирование

На днях уселся читать всякое разное про управление персоналом, и наткнулся на статью о типах мотивации людей.Всего этих типов пять: профессиональный, инструментальный, патриотический, хозяйственный и, мой отныне любимый, избегательный. Любимый не потому, что он мне подходит, но потому, что он предельно исчерпывающе объясняет природу 73%. Итак, знакомьтесь, зелекторат…

Поділитися:
Share
Читати далі

Будьте добрі, перевзувайтеся

Я вкотре повторюю, що Порох профукав інформаційну війну і саме через це він програв на виборах так позорно. Позорно навіть не в плані відсотків, позорно в плані того, кому він програв. Я ще раз повторюю, що якщо він хоче вигравати далі і розказує через рік, то він має перевзутися вже і перевзути закостенілих хвонатів, особливо тих, які іпонулись на культі особи. А тих, хто створював культ особи, гнати нах сцяними тряпками.

Поділитися:
Share
Читати далі

Атака кланів

Чому в одних випадках демократія діє, і це не шкодить процвітанню країни та її громадян, а в інших призводить до лютої північної лисиці. Демократія діє тоді, коли виконуються дві вимоги: конкуренція кланів і їхні плани на далекі перспективи. Якщо цього немає, тоді з’являються Путін, Янукович, Гітлер, Зеленський, Мадуро… Демократія побудована за примітивним принципом – змагання в популярності. Популярність залежить від одного фактору – контролю інформаційного простору. Холодильник ніколи не переможе телевізор. А телевізор в поєднанні з “ебонітовими паличками” стає абсолютно непереможним.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share