Про 10 тисяч операторів БПЛА

Міністр цифрової трансформації Федоров бадьоро відрапортував, що Україна за проектом «Армія дронів» підготувала 10 тисяч «операторів безпілотників», і що планується створення 60 ударних рот безпілотників. А про що міністр промовчав?

Читати далі

О текущем моменте. 06.05.2023

Если посмотреть на значимость сегодняшних событий для российской публики, то на первом месте с большим отрывом от сюжета с пригожиным и инцидента с прилепиным – похороны модельера Юдашкина. Прыть, с которой дорогие россияне переключились на светское событие, – это неплохой знак.

Читати далі

Декларация русской эмиграции – близорукость или намеренное умолчание?

Внимание людей к намерениям, целям, ценностям русской эмиграции обусловлено тем, что соседним странам небезразлично, что, как будет происходить в скором времени в рф, по какому пути она пойдет. Что они могут предложить? Какой видят будущее своей страны, несущей угрозы всем соседям? Какими путями намерены достигать своих целей?

Читати далі

Россия активизирует в Европе карманных пацифистов. Часть 3

В третьей части обзора поговорим о главных действующих лицах, ораторах «Международного саммита за мир в Украине». Многие из вас увидят знакомые имена.

Читати далі

Юрій Гудименко: Про демобілізованих треба думати вже зараз (відео)

В проєкті “Орестократія” поговорили з Юрієм про воєнні дії, поранення і лікування, пристосування до тилу та плани на майбутнє після перемоги. Які зміни чекають нашу країну?

Читати далі

Порошенко передав «Богам війни» додаткові «очі» (фото, відео)

Найбільша артилерійська бригада у складі ЗСУ на Південному напрямку прикриває все узбережжя. Її дивізіони брали участь у боях під Балаклією на Харківщині. Зараз завдають вогневого ураження окупантам на лівому березі Херсонщини. На рахунку цієї бригади і потоплений російський крейсер «москва».

Читати далі

Санкції на часі. 06.05.2023

Оглядачі провідних західних ЗМІ продовжують прогнозувати перспективи українського наступу. Відзначається, що українці вже всіх заплутали щодо цих перспектив, напустивши «туману війни»

Читати далі