Порошенко везе військовим 25 одиниць техніки (фото, відео)

5 мобільних майстерень для ремонту підбитої техніки прямо на передку, 10 лазень та 10 артилерійських тягачів підготували волонтери Справи Громад і Фонд Порошенка для бригад ЗСУ. Вже завтра вони відправляються у війська.

Читати далі

Залужний підтримує збільшення оплати на передовій та відпустки до 30 днів

В Раді буде створено робочу групу, яка впродовж 10 днів має запропонувати справедливий розподіл і справедливе збільшення оплати військовим. Дай, Боже, мудрості. Бо не поважати свою армію в час війни – це найбільший абсурд.

Читати далі

У ракетных ударов по Украине есть сопутствующая задача

Часть ракет, которые применялись в ходе последних двух ракетных атак по Украине, не имели Б/Ч, то есть использовались как болванки для отвлечения внимания, истощения и вскрытия ПВО.

Читати далі

ДПСУ про декларування українцями іноземних доходів

Отримала відповідь ДПС на своє звернення щодо декларування українцями, які виїхали з України у зв’язку з війною, іноземних доходів, у тому числі допомоги, та щодо статусу їх податкового резидентства. Ось таку позицію займає податкова.

Читати далі

Вісті з фронтів. 02.05.2023. Частина І (відео)

Відповіді на запитання підписників після ефіру на 5 каналі 1 травня 2023 р. • “Бавовна” у Криму • Чи перейшли в оборону росіяни на сході? • “вагнерівці”. Чи підуть з Бахмуту? • Контрнаступ. Чому про нього так багато говорять? • Ситуація на фронті.

Читати далі