Післявоєнний статус Криму

Крим – такий самий регіон України, як і всі інші, попри автономний статус. І повертатиметься Крим додому на українських законах і правилах.

Читати далі

«Найнебезпечніший дурень у світі» ©

Діагноз вірний, але. Це діагноз не Путіну. Це діагноз російському народу. Бо саме росіяни десятиріччями обирали Путіна владою. Саме росіяни не спромоглися на бодай якийсь опір путінізму. Росіяни не сахнулися від Бучі та Ірпеня – вони волають “Можем павтаріть!”.

Читати далі

Давайте заборонимо транзит через рф усього

Стосовно розкритої FT схеми з постачання підсанкційних товарів у рф за допомогою фіктивного транзиту. І до чого тут Курченко. Схема не є новиною, хоча б для українців, тому що ми самі були обʼєктом реалізації такої самої схеми.

Читати далі

Задля життя кожного пораненого (фото)

В евакуації поранених із поля бою зазначено, яким транспортом потрібно довозити. Ми знайшли в Європі причіп-трансформер. Він уже викуплений і незабаром прибуде до України. Це те, на чому ми не заощаджуватимемо.

Читати далі

Порошенко на виставці озброєнь в Афінах готує сюрпризи росіянам (фото, відео)

Одна з розробок, яка невдовзі надійде у ЗСУ, – це нова модифікація БПЛА Poseidon 10. Він також анонсував БПЛА Poseidon 12. «Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше доставити це в Україну, для наступу», – наголошує Порошенко.

Читати далі

Санкції на часі. 11.05.2023

Вони сподіваються, що час діє на них. Вони витрачають величезні ресурси, і людські в першу чергу, але сподіваються, що ресурси України закінчаться швидше. Тому так важливо встигнути зруйнувати запас міцності, який має російська економіка.

Читати далі