Юбилейный враг

Возможно, он, двухсоттысячный, еще жив и не подозревает, какой важной вехой истории современной цивилизации ему предстоит стать. Юбилейный, зеленой мертвой вехой отделяющий всё их прошлое от нашего будущего.

Читати далі

«Ніч тупих кинджалів»

У сухому залишку – кілька займань, кілька поранених, пошкоджені автомобілі та автобуси, налякані звірятка в зоопарку, розлючені кияни, розбуджені вдосвіта. Але се ніщо порівняно з тим, якими мають зараз ходити росіяни. Вони нічого не зможуть зробити з Україною. Вони не виграють цю війну. Вони принесли у світ страшну катастрофу, яка все одно повернеться до них. Зовсім скоро у них буде потреба молитися на власне ППО.

Читати далі

Порошенко везе на фронт нову партію техніки (фото, відео)

Найкраща відповідь на ворожі ракетні обстріли – допомога ЗСУ. У цьому переконана команда Петра Порошенка, який вже завтра везе чергову партію техніки на східний напрямок. Без вас цієї поїздки не було б. Без вас не буде наступної.

Читати далі

Вісті з фронтів. 16.05.2023. Частина І (відео)

Відповіді на запитання підписників після ефіру на 5 каналі 15 травня 2023 р. • Британські ракети Storm Shadow • Літакопад на Брянщині • Ситуація на фронті • «Вибуховий» Луганськ • Ворожі атаки з повітря • А що там у лукашенка?

Читати далі

Санкції на часі. 16.05.2023

Виглядає так, що союзники України прийняли для себе рішення про новий рівень підтримки України. Такі рішення, звісно, готуються заздалегідь. Але успіхи Збройних Сил, зокрема під Бахмутом, додали союзникам ентузіазму.

Читати далі