«Шануй – пам’ятай – досліджуй»

Після презентації проекту меморіального комплексу на Марсовому Полі у Львові знайшлися люди, які розгледіли в могилі невідомого солдата… совок. Мовляв, вона не потрібна. Наведемо різкість на питання.

Читати далі

Не спи, наша зона покриття. Не спи!

Надто довго вони відчували себе недоторканними, надто незвичні їм сирени та почуття небезпеки, що падає з неба, надто довго вони лайкали шахеди в телеграмах, щоб тепер не істерити від звуку БПЛА вночі над мікрорайоном.

Читати далі

Україна продовжує стратегію витіснення російської авіації

Вичавити росію з повітряного простору України буде надто складно. Але це не нездійсненне завдання, та його реалізація йде повним ходом.

Читати далі

Палата представників Конгресу США проголосувала за допомогу Україні

Усі поправки до законопроєкту про допомогу Україні були відхилені. Також був ухвалений законопроєкт про використання для України заморожених активів рф.

Читати далі

Битва за Часів Яр. Чому вона важлива для літньої кампанії

Це важлива битва, і поки що ми контролюємо ситуацію, незважаючи на те, що противник “протискається” ближче до міста. Ситуація важка, але Сили  оборони тримають лінію.

Читати далі

Санкції на часі. 20.04.2024

Іноземні інвестиції в Китай знижуються третій місяць поспіль. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 20.04.2024.

Читати далі