Музеи как универсальное оружие

500 метров переукладывания брусчатки – это годовой бюджет развития любого из лучших украинских музеев, которые могут в отдельно взятой стране уравновесить или даже перевернуть восприятие Украины.

Читати далі

Тенденції російських атак дронів-камікадзе у квітні

У разі продовження протистояння Ірану та Ізраїлю не виключено зниження поставок дронів Shahed росії, що може позначитися на інтенсивності нальотів.

Читати далі

Санкції на часі. 14.04.2024

Бельгія розпочала розслідування підкупу європарламентаріїв росією. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 14.04.2024.

Читати далі

Зло долається спільними силами і розуміє лише мову сили

Сьогодні мільйони українців мають одне запитання: а так можна було?! Можна було збити всі російські ракети за допомогою винищувачів союзників? Можна було задіяти сили сусідніх країн? Зрештою, можна було посилити українське ППО не після, а до нападу.

Читати далі

Епоха безкарного терору – росія головний вигодонабувач

Терористичні, хижацькі режими отримували підтримку від росії в розвитку своїх засобів для війни та вбивств, тоді як країни Заходу закривали більше трьох десятиліть очі на те, що відбувається.

Читати далі

Вісті з фронтів. 14.04.2024 (відео)

• російське командування створює нове угрупування військ • Огляд боєздатної частини підводних сил чорноморського флоту рф.

Читати далі

Новости из США. Главное к концу недели. 13 апреля 2024 года

• Иран атаковал Израиль: реакция в США и участие США в отражении атаки • Палата Представителей продлила на два года действие закона FISA • Что происходит и будет происходить с помощью Украине?

Читати далі