Ризики і можливості законопроєкту США про допомогу Україні

В проголосованому тексті закону є важлива правка, яку спікер Джонсон вніс у процесі пошуку компромісу з поміркованими скептиками, яка буде впливати на наше життя. Можливо, навіть визначально.

Читати далі

«Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі»

Не вартість є тим параметром, що закладає основу, а ефективність на полі бою. Якщо виріб ефективний на полі бою, то питання вартості вторинне! Є лише питання, що саме він може зробити за ці гроші.

Читати далі

Ізраїльська ППО не панацея для України

Ізраїльська концепція побудови протиповітряної оборони за всієї її високої дієвості ефективна для Ізраїлю, але не для України.

Читати далі

Санкції на часі. 22.04.2024

Уряд Латвії 23 квітня ухвалить рішення про поступову відмову від вивчення російської мови як другої іноземної в школах. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 22.04.2024.

Читати далі

Сходка агентов кремля

Кремль продолжает прыгать с позором по давно известным граблям. Один из последних случаев – шоу кремля в москве с типа молдовской оппозицией. россия это назвала “съездом молдавской оппозиции”.

Читати далі

С-200 проти російських «стратегів»

Мінус Ту-22 М3. Війна – це не прогулянка: ось ти летиш на кисні й подумки закриваєш іпотеку – аж уже падаєш у пласкому штопорі.

Читати далі

Порошенко зустрівся з послами групи G7 і ЄС

Обговорили ситуацію на фронті та потреби українського війська. Порошенко наголосив на важливості зміцнення санкцій проти росії та всіх тих, хто допомагає агресорці їх обходити.

Читати далі