Кліп, що дає відповіді на всі запитання

Рано чи пізно це мало статися – росія почала напряму косплеїти нацистську пропаганду. Білява бестія з триколором на руці на червоній площі в день народження гітлера.

Читати далі

Новости из США. 19-20 апреля 2023 года

• Ультраправые республиканцы призвали Байдена прекратить помощь Украине • Байден провел беседы с Макроном и фон дер Ляйен • Обсуждение в США пути Украины в НАТО

Читати далі

Шойгу идёт на дно

По-хорошему, великий тувинский батыр Шойгу после ЧП в Белгороде должен позорно уйти со своего поста, а командование ВКС разогнано, но этого не будет. Команда поражения будет и дальше уродовать страну и жизни миллионов россиян. А те, кто против, – “просто не мужики”.

Читати далі

На Майдані Незалежності попрощалися з Олегом Барною та Валерієм Дороховим (фото, відео)

Олег Барна та його командир Валерій Дорохов разом загинули у бою під Вугледаром на Донеччині. На прощання прийшли колеги з парламенту, громадські активісти та родичі загиблих Героїв. Пам’ять нашим Героям буде вічною. А ми переможемо.

Читати далі

Проєкту «42 тачки для Сил Оборони» – місяць (фото)

Кожні 3 дні завдяки вам вдавалося знаходити одну машину. За 30 днів Ви надонатили 1 мільйон 172 тисячі 967 гривень. Так, попереду ще ремонти, логістика, виклики і купа нервів… Але так само попереду цікаві відео, дурнуваті жарти і тест-драйви автівок. Все тільки починається. І все завдяки Вам.

Читати далі

Ціна необачних слів

Ціна необачних слів – руїни знищених міст. Мар’їнки, Попасної, Вугледара, Бахмута та Маріуполя. Як навчити людей передбачати та усвідомлювати наслідки своїх рішень? Цей текст важливо читати спокійно, спробуйте гнати геть злість. І це навряд чи прочитають ті, хто мав би… ті, хто винен.

Читати далі

Вісті з фронтів. 21.04.2023

Авіаційне питання у загальному контексті ведення війни чим далі тим інтенсивніше набуває все більшого значення. Чим раніше наші союзники та партнери усвідомлять, що це питання напряму пов’язане з подальшим перебігом війни, тим краще. 

Читати далі

10 хороших новин 20.04.2023

Київрада нарешті розриває договір оренди земельної ділянки з посольством балалайні. Цікаво, що там тепер може відкритися, місце же прокляте? Хіба музей перемоги України над росією.

Читати далі

Санкції на часі. 21.04.2023

США та низка інших країн G7 розглядають можливість запровадження тотального ембарго на експорт до росії. Будь-які постачання до рф будуть заборонені, крім товарів, щодо яких діятимуть винятки (наприклад, ліки та продукти харчування).

Читати далі