Прихвати часів зеніту Коломойського у виконанні російських чортів

Слухайте детективну історію з законопроєктом про націоналізацію Альфа-банку. І як та навіщо там з’явилася Юлія Тимошенко. Вмощуйтесь зручніше, тут багато всього буде.

Читати далі

Ми – дуже потужний народ, але…

Успішну Україну можна побудувати лише на основі потужної приватної власності, потужної приватної ініціативи та мінімального державного втручання в усе, що не стосується оборони від зовнішніх ворогів, інфраструктури та вирішення конфліктів між громадянами.

Читати далі

Выработанный ресурс российской авиации (видео)

Сегодняшнее падение российского истребителя МиГ-31 – яркий пример того, в каком техническом состоянии находится российская авиация, и к чему приводит повышенная нагрузка на выработавшую свой ресурс технику.

Читати далі

Справа Червінського не просто помста за Вагнергейт

Серйозні звинувачення висувають до еліти української розвідки. Влада напала на людину, яка заради нас усім ризикувала. Така подяка. Якщо вони гадають, що розвідник Червінський буде невидимою жертвою – це не так. Може, останньою краплею.

Читати далі

Довгоочікуваний контакт лідерів України та Китаю відбувся

Слід відзначити підтвердження бажання Пекіна допомогти. От лише кому – Києву, собі чи Москві? Спецпосланцю Сі слід все розʼяснити так, щоб “допомогти Києву” стало єдино можливим підходом для Китаю сьогодні і на майбутнє.

Читати далі

Армії потрібні сотні таких машин (фото)

Ми затіяли проєкт виготовлення пересувних авторемонтних майстерень на платформі британської вантажівки Leyland DAF. Але ми зможемо зробити стільки, скільки зберемо грошей. Така ось сувора математика. Приєднуйтеся, допомагайте!

Читати далі

Зеленський призначив посла України у Китаї: що про нього відомо

Зеленський призначив ексміністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна послом України в КНР. Посада посла в Китаї залишалася вакантною з моменту смерті Сергія Камишева 14 лютого 2021 року.

Читати далі

Інтерв’ю Петра Порошенка за підсумками Європейського Економічного Конгресу в Польщі (відео)

Експорт сільгосппродукції в Європу для України важливий як повітря. «Якщо це війна не тільки України, то ми безумовно маємо обирати пріоритет. Що вище – безпека, коли Україна б’ється, чи гроші? І очевидно, що відповідь буде на користь безпеки», – наголошує Порошенко.

Читати далі

Бахмут… 268-й день обороны

Нехватка ресурса РОВ ярко демонстрирует то, что они не только не способны проводить масштабные наступательные действия по всей линии фронта, но и небольшой городок им не даётся уже 268-й день. И не дастся.

Читати далі