Вісті з фронтів. 24.04.2023

Цікава “арифметика”… Судячи зі зведених даних, у розпорядженні російської “Объединённой группировки войск вс рф на Юго-Западном ТВД” людей “з горкою”, але оснастити все це стадо основними типами штатного ОВТ вони просто неспроможні.

Читати далі

Виступ Петра Порошенка на Європейському Економічному Конгресі в Польщі (фото, відео)

«Всі ненавидять ідею замороженої війни. Як нам уникнути замороженої війни? Більше зброї, більше боєприпасів для українських Збройних Сил – нічого іншого не існує», – наголошує Петро Порошенко.

Читати далі

Літо буде гарячим (фото)

У Костянтинівці, Дружківці, Краматорську, Слов’янську все схоже на величезний вулик. Гуде, дзижчить. Тільки бджоли в пікселі та на броні. Дуже багато пікселю і дуже багато броні. Той, хто сіяв вітер, таки пожне бурю.

Читати далі

Дао воїна-вовка, або Суть сучасної китайської дипломатії

Заяви та інша псевдоісторична маячня посла Китаю у Франції нам насправді пофіг. А не пофіг повинно бути Франції та росії. Поясню чому.

Читати далі

Бахмут… 266-й день обороны

Продвижение у РОВ есть с севера и востока, но регулярные контратаки СОУ значительно тормозят их, лишая инициативы навязывания своего темпа боя. Погода вносит негативные коррективы. В пригороде СОУ провели ряд успешных контратак.

Читати далі

Обліко морале, або Проти кого ми воюємо?

Світ далі відкриває для себе факти абсолютно безглуздої жорстокості, тотального ігнорування вимог конвенцій про поводження з полоненими і захист жертв війни. Цивілізована частина землян здригнулася від Бучі, Ізюма, катівень Херсонської області. Попереду ще багато подібних відкриттів, на жаль.

Читати далі

Порошенко розпочав робочу програму в Катовіце, Польща (фото)

Петро Порошенко, який бере участь у Європейському Економічному Конгресі, провів зустріч із Комісаром ЄС з питань бюджету Йоганнесом Ганом. П’ятий Президент закликав ЄС терміново відновити експорт української продукції. Порошенко наголошує: Україна не хоче просити фінансову допомогу, Україні треба дати можливість виготовляти і продавати свою продукцію.

Читати далі

Год Рамштайна

За год решили политическую проблему бутылочного горлышка, в которое год назад могли пролезть только патроны для пулемётов и максимум джевелины. Теперь ограничивающие факторы – время и количество (деньги, производственные мощности).

Читати далі

Санкції на часі. 24.04.2023 (відео)

Поки всі обговорюють вибрики китайських дипломатів і загалом перспективи різних «мирних планів», реалісти чітко пов’язують перспективи війни з наступом ЗСУ.

Читати далі