Помилка того, хто вижив

Українська армія дійсно демонструє гарні результати, і саме демонстрація вдалих історій формує у суспільства внутрішню думку, що все це просто. Суспільство не бачить, як насправді досягаються ці результати.

Читати далі

Діти – це майбутнє

Прочитала досить неоднозначний, на мою думку, допис про те, що діти, яких зараз повертають із росії, не викрадені, а добровільно віддані батьками “на оздоровлення”. І що, тих, кого батьки віддали добровільно, не повертати?

Читати далі

Бахмут… 253-й день обороны

Бахмут уже 4 раза срывал сроки россиянам. Взять до конца лета. Взять на день рождение военного преступника путина. Взять до Нового года. Взять до весны. Теперь взять на Пасху? А взяловка не отпадёт с такой интенсивностью и отрицательной результативностью?

Читати далі

Ми це зробили! (відео)

Порошенко в парламенті заявив, що повернення військовим виплат у 30 тисяч – це обов’язок держави перед захисниками. «ЄвроСолідарність» наполягала на поверненні доплат військовим, і Верховна Рада сьогодні ухвалила відповідне рішення.

Читати далі

Санкції на часі. 10.04.2023 (відео)

Дефіцит бюджету рф уже досяг рівня, передбаченого на рік. А нафтогазові доходи знизилися майже на 45% рік до року. Економіка росії зберігає запас міцності. Однак ознаки її занепаду множаться, маркуючи шлях до дна.

Читати далі