Що можна придбати за 75 мільйонів гривень? (фото, відео)

Порошенко передав військовим 5 комплексів БПЛА «Poseidon» та мобільні центри управління. У навчальному центрі операторів БПЛА закінчився курс підготовки, тож комплекси відправляються у бригади разом із навченими людьми.

Читати далі

Велика Британія має намір закупити для України ракети великої дальності

Велика Британія хоче закупити сучасне озброєння для України в рамках спеціального фонду, зокрема ракети з корисним навантаженням від 20 до 490 кг і дальністю польоту від 100 до 300 км та амуніцію для забезпечення мобільності військ.

Читати далі

Бахмут. 272-й день обороны

По факту Бахмут 272-й день как выполнял, так и продолжает выполнять роль трясины, затягивающей в себя колоссальные ресурсы оккупантов, создав тем самым долгосрочный, масштабный “эффект Бахмута”.

Читати далі

76% молоді хочуть повернутись в Україну з-за кордону

Вибірка молоді за кордоном становила 405 респондентів віком 14-34 роки та репрезентує користувачів Київстар, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року, за країнами проживання, за винятком рф та білорусі.

Читати далі

Єврокомісія і сусіди України домовилися про заборону імпорту п’яти видів агропродукції

Єврокомісія і Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія досягнули згоди щодо заборони на ввезення на ринки цих країн ЄС пшениці, кукурудзи, ріпаку, соняшнику й олії з України. Заборона стосуватиметься 90% від усього українського імпорту.

Читати далі

Politico: Війна – не причина згортати демократію в Україні

Відомий оглядач Джеймі Деттмер у статті «Обговорення та дебати є сильними сторонами демократії — навіть під час війни» пише про те, що в Україні на тлі війни загострюються питання про те, як збалансувати демократію, єдність та лідерство. Чи повинні українці — або ті, хто підтримує Україну, — у цей час війни утримуватися від публічної критики лідерів країни, включно з президентом Зеленським?

Читати далі

Трохи про українське націєтворення

Нація може включати групи з різними мовами, з досить помітними культурними розбіжностями, однак її не існує без “міфу про походження”, що розділяється всіма її членами. Нація починається з творення спільної історії й за неї міцно тримається.

Читати далі