Відмова від російської. Як війна прискорила зміцнення української мови

Українські бізнеси масово відмовляються від російської версії на своїх сайтах і застосунках, а українці перестають вживати російську навіть у побуті. Що прискорило ці процеси, та чого чекати після закінчення війни з росією.

Читати далі

Ми любимо допомагати у логістиці (фото)

Здавалося, що весь спектр армійських завдань з колісної техніки ми розуміємо. І тут у нас попросили автобус… І ми купили його. Щотижня навчальний центр випускає до 100 підготовлених бійців на користь однієї з бригад ДШВ, але до фронту не доставляє. Бригада щотижня платить космічні гроші комерційному перевізнику. Та ще три бригади озвучили потребу в автобусах….

Читати далі

Харьков темен и жесток

Здесь “второе наступление” – это не пустой звук. По курсу “ничего ещё не закончилось” Ха может читать лекции и проводить семинары. И я люблю этот город, бо он не перестал воевать. Он теперь не перестанет воевать. Никогда.

Читати далі

Порошенко на Південному фронті (фото, відео)

Цього разу на фронт доправлено 11 вантажівок DAF, пікап, десятки «Старлінків», генераторів, буржуйок і шин, тисячі хімічних грілок, обладнання для ППО та кілограми смаколиків. Ця поїздка – 7 002 827 гривень. І так кожні 7-10 днів.

Читати далі

Санкції на часі. 10.02.2023 (відео)

Протягом року надходили повідомлення про різні обмеження та заходи, які країни та їхні об‘єднання вживали, щоб жити без росії. Більшість із них вкладалась у відкладений кумулятивний результат. І нині він лише починає проявлятися.

Читати далі