Вісті з фронтів 01.02.2023. Частина ІІІ (відео)

Третя, заключна, частина відповідей на запитання глядачів 5 каналу та читачів автора у Facebook. Починаємо збір нових запитань до наступної передачі.

Читати далі

Порошенко передав два мобільних «антишахеди» батальйону ТрО, який прикриває Київ (фото, відео)

«Такі ж вантажівки готуються для передачі в інші українські міста. Ми будемо робити все можливе для того, щоб захистити життя мешканців, об’єкти критичної енергетичної інфраструктури», – пояснює Порошенко.

Читати далі

А толку быть за Украину?

Невзорову гражданство дали только так, аж щеками на лету хлопнули. А беларусу, бойцу полка Калиновского, ради нашей страны рискующему жизнью, и вид на жительство не дают. Вот так работает наша миграционная служба.

Читати далі

«Мобіків» витискають на контракти, щоб менше платити (аудіо)

В окупаційних військах назріває соціальна напруженість – військовослужбовці помітили махінації з виплатами. Російських загарбників масово змушують підписувати контракт, щоб платити їм менше, та лякають в’язницею у разі відмови.

Читати далі

Чергова зачистка інформаційного простору

Сьогодні регламентний комітет Верховної Ради України погодив постанову, якою газета «Голос України» фактично переходить із підпорядкування парламенту до рук декількох осіб в апараті ВР, що суперечить закону.

Читати далі

П’ятирічка за три роки. Про швидкий вступ України до ЄС

Із наданням статусу кандидата на вступ до ЄС ми отримали історичний шанс на докорінну трансформацію країни відповідно до найкращих європейських практик. Як не змарнувати цю можливість.

Читати далі

10 хороших новин 01.02.2023

Державна служба етнополітики та свободи совісті визначила, що УПЦ МП таки є російською церквою. В офіційному висновку йдеться, що УПЦ МП продовжує підпорядковуватися РПЦ. Чекаємо на нові рішення РНБО.

Читати далі

Санкції на часі. 02.02.2023 (відео)

Перед самітом Україна-ЄС європейські медіа сходяться на двох прогнозах: Україна отримає більше зброї (зокрема, Франція і Італія обговорюють спільний черговий пакет), фінансову допомогу і підтримку руху до ЄС.

Читати далі