Ресурс є, але просто треба пахати

На політичному рівні у керівництва країни є одна дуже велика омана глобального масштабу. Вони впевнені, що в Україні нескінчений мобілізаційний ресурс, що вони зможуть нескінченно мобілізувати людей мотивованих та фахових.

Читати далі

Наступательные возможности РОВ

Имеют ли возможность РОВ для нападения на Черниговскую, Сумскую и Харьковскую области со своей территории?

Читати далі

Поки триває війна, революції не буде. Принаймні податкової

Податків, які надходять щомісяця до держбюджету, не вистачає навіть на покриття всіх потреб оборонного сектору. Тому зараз уряд не планує розпочинати повноцінну податкову реформу.

Читати далі

Математичний доказ наслідків злочинних дій влади

Давайте всерйоз поговоримо про наслідки рішень, які приймаються владою, її дій або бездіяльності. До вашої уваги результати двох соцопитувань, які були проведені різними установами в різний час.

Читати далі

В повітрі відчувається наближення бурі

Ми в обороні, ми стоїмо, і дорого продаємо ворогу кожен новий день. Але з кожним днем ми розуміємо, що скоро війна зміниться, і ми підемо в нове пекло, з великими втратами з обох боків, але з метою нарешті вдавити цю гідру. Судячи зі всього, це дуже скоро почнеться.

Читати далі

Україна повинна стати членом НАТО – президент Чехії Петр Павел (відео)

Один зі своїх найперших закордонних візитів Павел планує саме до України — після інавгурації у березні. Про його очікування від цієї поїздки, а також про рік повномасштабної війни, дипломатичну і збройну підтримку України та післявоєнну співпрацю України та Чехії — Петр Павел в інтерв’ю Суспільному.

Читати далі

Санкції на часі. 26.02.2023

Диктатор путін уже заговорив про те, що росія розпадеться, і навіть «русскій народ» розділиться на московитів, уральців тощо. Чим далі триває війна, тим ближча змальована ним перспектива.

Читати далі