Вісті з фронтів. 08.02.2023. Частина ІІ (відео)

Продовження відповідей автора на запитання підписників після ефіру на 5 каналі 6 лютого 2023 р.

Читати далі

Про украинский Моссад приятно говорить

Как по мне, нашему варианту Моссада суждено появиться: Украину заставят пойти на этот шаг. Если у вас в налоговой платежке появится статья «На создание Моссада», не вздумайте злиться. А насчет его прогресса спрашивайте регулярно.

Читати далі

Никакое победоносное взятие руин Донбасса ничего не изменит, Ваня

Вот сидит, прекрасный, Ваня из процветающего на изобильной России-матушке Усть-Зажопинска и мысли думает за геополитику…

Читати далі

Суспільний хребет нації

А ви взагалі усвідомлюєте, дорогі мої, що ми переживаємо найбільший і найпотужніший здвиг українства за всю його історію, і що всі ми, властиво кажучи, є його учасниками та безпосередніми винуватцями?

Читати далі

Далекобійний боєприпас GLSDB: бомби бувають «розумними» (інфографіка)

GLSDB дуже важко виявити та перехопити. Але, якщо бомбу все ж зафіксують радари, керований боєприпас може пролітати за лінію фронту, розвертатись на 180 градусів та наносити удар з тилу, звідки її не очікують.

Читати далі

Порошенко на Північному фронті (фото, відео)

Петро Порошенко привіз у розвідбатальйон на північному напрямку «Старлінки», радіостанції, автомобільні шини, хімічні грілки для рук та інше спорядження. «Ми маємо зробити все від нас залежне для того, щоб забезпечити контрнаступ української армії, який має зірвати наступ армії російської. І сьогодні кожен має зробити все, що можна, щоб якнайшвидше поставити в війська все необхідне», – зазначає п’ятий Президент.

Читати далі

На війні в Україні загинули більш як 20 російських генералів – розвідка Японії

Колишній начальник штабу наземних сил самооборони Японії Кійофумі Івата каже, що ця цифра дуже висока. Наприклад, у США майже не було випадків загибелі в бою офіцерів такого високого рангу.

Читати далі

Эффект зомби у «вагнеровцев»

Часто встречаются сейчас сообщения от наших бойцов, что зэки ЧВК “Вагнера” ведут себя предельно неадекватно. Идут в атаку в полный рост, не пригибаясь, похожи на зомби каких-то… Ничего удивительного.

Читати далі

Экономика больших дыр и «белых лад»

После начала войны против Украины огромное число экономических индикаторов стали секретными. Единицы понимают, каково реальное положение дел в зашифрованной путиномике. Пока с помощью информационных манипуляций удается водить народ за нос.

Читати далі

Санкції на часі. 09.02.2023 (відео)

На росії готується рішення, яке краще за статистичні викладки та аналітичні оцінки спростовує тезу про начебто «недієвість» санкцій. Уряд росії обговорює з великим бізнесом «разовий» «добровільний» внесок до бюджету рф із прибутку за 2022 рік – 200 млрд рублів.

Читати далі