Вісті з фронтів. 07.02.2023. Частина І (відео)

Відповіді на запитання підписників після ефіру на 5 каналі 6 лютого 2023 р. Річниця “великої” війни. Чи буде масований обстріл? Міномети в ЗСУ: чи достатньо їх? Бахмут: здати чи тримати? Війна дронів. Чи можливо перенести бойові дії на територію рф?

Читати далі

Группа РОВ под Угледаром утратила боеспособность

Получилось всё через одно место, поскольку тактика РОВ не изменилась с ноябрьского суицидного рывка на Угледар. Будет ли попытка №3? Видимо, да, но РОВ будут ждать, когда в “элитную” морскую пехоту подвезут чмонь.

Читати далі

Москва без грошей

Новина доби, безсумнівно, – це бюджетний дефіцит у Росії. Це означає, що наступні місяць-два нам буде гаряче по-справжньому. Це означає, що Москва кине проти України все, що ще у неї лишилося. Всі запаси більш-менш ходячої техніки і маси чмобіків. Бо час працює проти них уже на секунди.

Читати далі

Когда начнётся наступление оккупантов

РОВ сейчас будут идти в наступление от безвыходности и истеричных настроений в руководстве самой россии. Они просто обязаны перейти в наступление до того, как ВСУ сформируют БТГр нового образца, состоящие исключительно из техники западного образца.

Читати далі

Санкції на часі. 08.02.2023 (відео)

Захід адаптує санкції для того, щоб вони досягали максимального ефекту, позбавляли росію ресурсів, менше впливали на світову економіку, залучали до підтримки тиску на росію треті країни – і відтак обмежували можливості росії обійти ці санкції.

Читати далі

Банки та нормативи

У воєнний час банки не можуть та не будуть виконувати нормативи. Принаймні, більшість банків. Це нормально, так і має бути, і саме тому НБУ і скасував застосування заходів впливу за порушення нормативів.

Читати далі