Провал рф под Угледаром (видео)

Потери РОВ под Угледаром, по самым скромным подсчётам, превысили 5 тысяч убитыми, раненными и пленными. Аналогично и количество выведенной из строя техники РОВ.

Читати далі

Новий проєкт допомоги Україні від Світового банку

За підтримки Світового банку Україна отримає до 535 мільйонів доларів США екстреної грантової допомоги для ремонту та відновлення транспортної мережі. Це дозволить зекономити внутрішні кошти від акцизу на пальне та транспортні засоби і перенаправити їх з Дорожнього фонду на негайні потреби Збройних Сил України.

Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 14.02.2023

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Переворачивание исторических фактов». История в России — это минное поле. В Советском Союзе была такая популярна поговорка: «Мы знаем, что принесет будущее. Намного сложнее предсказать, как будет выглядеть прошлое».

Читати далі

Дамо лазні 77-й бригаді ДШВ! (фото)

Нам потрібно зібрати 1 653 477 гривень, рівно цю суму – і ВСЯ бригада буде забезпечена можливістю приймати гарячий душ у польових умовах. У будь-якому місці, у будь-який час, будь-якої пори року.

Читати далі

Петро Порошенко візьме участь у Мюнхенській конференції з безпеки

Петро Порошенко обговорить питання зміцнення трансатлантичної солідарності та підтримки України у відсічі російській агресії, збільшення військової допомоги, посилення санкцій проти агресора і просування нашої держави до членства в Європейському Союзі та НАТО.

Читати далі

Санкції на часі. 14.02.2023 (відео)

Новий пакет санкцій ЄС виходить слабшим, ніж анонсувалось. Україна має мобілізувати всі сили для переконання союзників. Влада повинна забути пихатий підхід «ми все самі» – настає період, коли єдність знову є питанням виживання.

Читати далі