Підприємці, не мовчіть!

Маю висловити свою думку навколо подій та їх аналізу, що стосуються обшуків у податковій та митній службах.

Читати далі

К чему полумеры?!

Принести цветы в память о погибших мирных жителях – это в РФ теперь статья и преступление. Сидеть придется в любом случае, так зачем садиться за цветы, когда можно сесть за деятельное сопротивление.

Читати далі

Вибачень не буде

Після такого рівня провалу прогнозів під.час прямих попереджень західних розвідок кар’єра політика мала б закінчитися з першою “малоймовірною” ракетою.

Читати далі

Живі легенди

Є зустрічі, які впорядковують стан речей. Повертають свідомість до порядку. От так зустрілися, поговорили, і розумієш, що все нормально. І саме головне, відчуваєш залізобетонну впевненість, що все буде добре.

Читати далі

Доступність медичної допомоги для всіх

Впровадження електронних рецептів на всі рецептурні препарати – фарисейство і знущання з людей в умовах війни. Де мій чоловік шукатиме лікаря а Бахмуті, щоб виписати рецепт на протизастудні?

Читати далі

Наступление и ресурс

Я скептически отношусь к потенциалу РОВ и эффекту от их “наступления”. Выход к границам Донецкой области до весны? Рывок на Запорожье? Ползком через болота на Лиман? Да, рефлексии будут, но закончатся они для РОВ жестом доброй воли.

Читати далі

Черговий свавільний наступ на децентралізацію

Президент України видав указ про створення військової адміністрації в Чернігові. Місто має законно обраного мера Владислава Атрошенка. Це розправа з нелояльним мером, наступ на децентралізацію і посилення авторитарних тенденцій в країні під прикриттям воєнного часу.

Читати далі

Економічний фронт, який мусимо втримати

Два пакети змін, підготовлені Євросолідарністю, як ніколи затребувані бізнесом, який уже втратив запас міцності і останнім часом лише погіршує оцінки щодо перспектив своєї подальшої діяльності. Ці норми – найменше, чим Верховна Рада може підтримати платників податків.

Читати далі

Центр дает слабину

Тело федерации постепенно трещит по швам. В оборот исподволь входит словосочетание “регионализация России”. Лучше всего толчки грядущих сдвигов ощущают вожаки мусульманских республик.

Читати далі

10 хороших новин 12.02.2023

Литва передала нам зенітні установки L70 для знищення літаків, вертольотів та безпілотників на відстані до 5 км у будь-яких погодних умовах, боєприпаси та інші корисні ніштяки.

Читати далі

Санкції на часі. 13.02.2023 (відео)

Мислитель Тімоті Снайдер у своїй статті «Найважливіше про ядерну війну» наводить чотири аргументи на користь найважливішого для нас висновку: озброєння України – це найкоротший шлях від ядерної війни до миру на континенті.

Читати далі