Звільнити не можна залишити

Перестановки в МО або Генштабі мають бути ретельно зваженими та продуманими. Неприпустимо сказати “гірше не буде” і утнути дурницю, коли ставкою є чиєсь життя. Якщо ви вважаєте, що це того варте – то окей, вперед.

Читати далі

Коли закінчиться війна? Частина ІІІ

Майбутнє – це нескінченно розгалужене дерево. Від найменшого помаху крил метелика ми можемо звернути на геть іншу гілку. Кожне якщо, може змінити не лише час досягнення нашої мети, а й те, куди ми прийдемо.

Читати далі

Масштабная кремлевская ИПСО вылилась в масштабный позор

россия и её агенты из других стран начали масштабную ИПСО против Украины, распространяя фейк о “колоссальных” потерях ВСУ. Но, как это и бывает у российских пропагандистов, ИПСО была реализована через одно место.

Читати далі

Розвиток альтернативної енергетики в Україні

Єврокомісія ініціює великий проект з альтернативної енергетики в Україні. Європейці намагаються оживити українську альтернативну енергетику, яку мало не вбила теперішня українська влада своїми невдалими рішеннями.

Читати далі

Порошенко вимагає повернути доплати військовим і змінити закон про Конституційний Суд (відео)

«Ми маємо захистити військовослужбовців – економити на армії неприпустимо, та внести зміни до закону про Конституційний суд і привести його у відповідність із європейськими стандартами», – закликав Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

Читати далі

Ризики та можливості воєнної кампанії-2023

Давно думав написати цей пост. Але, схоже, час настав, бо цілком імовірно, що найближчим часом у війні станеться ще один важливий перелом, і на чию він буде користь, визначать можливі майбутні сценарії розвитку подій.

Читати далі

Военно-техническое сотрудничество между ираном и россией

О возможности строительства в российской Елабуге в Татарстане завода по производству иранских дронов-камикадзе Shahed-136, мощность производства 6 тыс в год, сообщает издание The Wall Street Journal. Но есть уточнение…

Читати далі

Ловушка путинской колеи

Путин совершенно не хочет принимать тот факт, что он стал якорем устаревания. Огромные ресурсы брошены на торможение перемен. Цену исправления данной ошибки только предстоит осмыслить, ведь именно в нее упирается пресловутый вопрос будущего России.

Читати далі

Вісті з фронтів. 05.02.2023

• Противник продовжує процес підсилення бойового складу своїх угрупувань на Куп’янському та Лиманському напрямках. • В районі північніше Бахмуту противник сконцентрувався на оточенні наших підрозділів в районі Красної Гори та Парасковіївки.

Читати далі

Санкції на часі. 06.02.2023 (відео)

Сприйняття України як «своєї», частини Європи, і відрізняє реальні перспективи членства від ввічливих розмов про «незакриті двері». Легко не буде. Ставлення як до «своїх» означає, що за діями української влади буде здійснюватися дуже жорсткий контроль.

Читати далі