Тем, кому 2020-й был самым худшим

Прочитал, что украинцы пятые с конца по рейтингу счастья в мире. А рядом с нами армяне получившие поражение в войне, и Ирак, где лет 20 уже не очень. И что журнал “Тайм” поставил на обложку 2020 перечеркнутый год. И хочу написать поучительную историю про Führer-Paket. И дам две рекомендации тем, кому 2020 был самым худшим. 1 – учить историю. 2 – выиграть первое место на конкурсе по нытью. Раз уж вы сделали всех вместе, а посмеяться не получилось.

Поділитися:
Share
Читати далі

Поточні новини, які ми заслужили

Колись пару років тому на ютюбі був такий собі Анонімус, який зловтішно начитував про триндець, що насправді твориться в економіці Росії. Я його згадала лише через ті надзвичайні інтонації, з якими він те читав: захлинаючись від злобного реготу, просто таки вгораючи від зловтішання. З цими інтонаціями мені тепер звучать поточні новини.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вибачте, ви втримали там над нами небо. А ми не зуміли тут втримати нас

Я сумую за 2014-м. Це був страшний рік. Земля йшла з-під ніг, ночі без сну. Робота на межі фізичних можливостей. Страшні цифри в зведеннях речників АТО, за кожною з яких зламані долі та люди, яких більше ніколи не буде. Але тоді були МИ. Один за всіх і всі за одного. Ми знали, що ми маємо робити. Ми вірили в те, що після перемоги Майдану все зміниться на краще. А зараз все не так. Наші душі, здається, почали розкладатись раніше за тіла наших ворогів. І сьогодні, дивлячись в очі десяткам кіборгів в стрічці, мені особливо соромно. За те, що не зуміли втримати тил, поки вони втримували ціною своїх життів фронт.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мовний закон – це історичний Закон

Чомусь питання «якою мовою» не стоїть в Польщі чи Угорщині, у Німеччині чи Франції, як і у більшості держав світу. Чомусь політики жодної держави не кричать «какая разніца», телеканали не знущаються над єдиною державною мовою. У нас все навпаки. 30 років ми ходимо по колу, і 30 років нам нав’язують наративи Кремля, які планомірно та впевнено знищують не лише мову, а й всю країну! Тому 16 січня – історична дата! Ми маємо відчути Україну! Світ має знати, що це дійсно Україна, а не «малоросія» чи Росія-2. Шануймося!

Поділитися:
Share
Читати далі

Незламні серця (фото, відео)

Вчора ми вшановували пам’ять “кіборгів”, які загинули в результаті підриву терміналу Донецького аеропорту. Героїчна оборона терміналів тривала 242 дні. У кожної нації є свої легенди, без яких вона не існує. Для нас – це Крути та захист Донецького аеропорту. Настане день, коли звільнимо Крим та Донбас, а у Києві буде влада, яка ніколи не дивитиметься в сторону Москви. Шана полеглим, дяка живим… Слава Україні!

Поділитися:
Share
Читати далі

Ціна «тиші» «миротворця» Зеленського

“Остаточно” про припинення вогню Зеленський домовився 21 липня 2019 року. Після цього він ще декілька разів домовлявся і радісно сповіщав про це на телеефірах, у зверненнях та вітаннях. Міноборони оприлюднило данні про бойові та небойові втрати військових за минулий рік. Офіційно ціна “тиші” Зеленського – 50 життів. 339 військовослужбовців було поранено. З інших причин померли 79 українських військових. Відсутні будь-які підстави вважати, що мотиви росіян стосовно України змінилися. Бо у Кремля одна мета — зробити Україну своїм федеральним округом. Тому доля нового, ще не оголошеного “перемир’я” визначена — Україна знову заплатить за нього кров’ю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лютые новости – 15.01.2021

Молдова и Албания уже прививаются Пфайзером. И я не про шовинистические анекдотики сейчас, а про то, что это две страны с крайне ограниченными ресурсами. О чем может идти речь, если даже африканский союз договорился о поставке в Африку 250 млн доз вакцины от Пфайзер, Джонсон и Модерна. А Зеленский не договорился даже о партии для массовой вакцинации медработников. Украина Зеленского – это (задница) Африки. Не могу понять, как нарид, который добился ассоциации, безвиза, Томоса, так лоханулся с вакциной. Как так?!

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео