«ЄвроСолідарність» вимагає повернути пільгову оплату до 100 кВт/год і заборонити імпорт енергоносіїв із Росії

Фракція «ЄвроСолідарність» у Верховній Раді України внесла проект Постанови, якою пропонує повернути пільгову норму до 100 кВт/год, а також заборонити імпорт електроенергії з Росії та Білорусі. «ЄС» також наполягає на забороні прямого імпорту природного газу до України з РФ. «ЄвроСолідарність» раніше внесла законопроект щодо збільшення у Держбюджеті витрат на субсидії на 7 мільярдів гривень. Кошти пропонується перерозподілити за рахунок скорочення витрат на Офіс президента Зеленського, прокуратуру, СБУ, ДБР та інших силовиків.

Поділитися:
Share
Читати далі

За дужками розслідування Навального про «кощеєве яйце» Путіна

Навальний вивалив величезне розслідування, яке нібито повинне захистити його від свавілля російської влади. Я розумію, що вам усім пофіг на Льошу-бутерброда – і це правильно. Але в мене є своя місія, робота і суперсила, яку треба використовувати. Розслідування Навального розповідає про “кощеєве яйце” Путіна – його палац у Геленджику. Але є цікава деталь, яка у розслідуванні не була відображена.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ще ніколи в Україні не було такої підлої, мародерської та клептократичної влади…

При належному фінансуванні й організаційних зусиллях після першого шоку зими-весни минулого року смертність від Ковіду можна було утримувати в низьких показниках. Абсолютна більшість загиблих від важкої недуги не просто померли, вони стали жертвами злочину. В них вкрали право на життя, закатали його в асфальт із своїми фантастичними відкатами. Може тому укрсучвлада так активно перебріхує статистику захворюваності й смертності, бо добре усвідомлює, що майже всі загиблі від Ковіду – це жертви саме їхнього злочину, умисного й корисливого…

Поділитися:
Share
Читати далі

Зелений криголам для ОПЗЖ

Тактику «криголама» в зовнішній політиці Москва використовує з часів канцлера Горчакова. «Криголам» – це політична сила, мета якої створити хаос, на який потім приходить Москва як сила, здатна навести лад. Нині для ОПЗЖ роль криголаму виконує саме «Слуга народу». Медведчук пре у владу, причому саме зараз. І фокус у тому, що ніхто не допомагає лідеру ОПЗЖ так старанно як зелена ОПУ і призначений нею уряд. Пройдемося по фактах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нам не треба, щоб в Росії було добре, нам треба, щоб Росія від…чепилася

Нам від Росії треба деокупації українських територій і припинення як відвертої, так і прихованої агресії проти самої нашої суб’єктності. Я часто чую таку сентенцію: а от якби Росія стала ліберально-демократичною, вона б і сама перестала… Росія не почне себе добре вести, бо стане цивілізованою. Цивілізаційний прогрес в Росії ніяк не стримує її імперіалістичне світосприйняття і загарбницькі тенденції. Ворог нашого ворога не завжди наш друг. Нам немає сенсу принижуватися, підтримуючи шовіністичну мерзоту, яка вголос заявляла, що зневажає українську територіальну цілісність. Укріплення цієї мерзоти аж ніяк не на нашу користь.

Поділитися:
Share
Читати далі

А судьи кто?!

Текущий состав Верховного суда неспособен системно принимать правосудные решения по важным вопросам. Это будет стоить нашей стране, мне лично и вам десятки миллиардов гривен. Основной проблемой судебной системы является то, что судьям дали пряник, а кнута под нос не дали. Судейская мафия захватила Вищу Раду Правосуддя, и теперь граждане не имеют никакой возможности выкидывать из системы и лишать неприкосновенности коррупционных судей. Как все это происходит, я покажу на конкретном примере.

Поділитися:
Share
Читати далі

Влада вбиває Ріффа (фото, відео)

У мене сильнішає відчуття, що ті, хто засадив Ріффа, вже зрозуміли, що засудити його не вдасться. Тому вони переслідують іншу мету – якомога сильніше попсувати йому здоров’я в’язницею. Аби молодий привабливий талановитий співак з буцегарні вийшов немічним інвалідом. Навіщо? На місці потужних міністрів я б замислився. Люди можуть забути багато чого. Люди НІКОЛИ не забудуть, хто вбивав і калічив їхніх митців. Чули? НІКОЛИ!

Поділитися:
Share
Читати далі

Український Південь: новий проєкт УІНП розповідає про історію степової України (відео)

“Дике поле”, “безлюдні степи”, “татарська орда” і потім раптом – “Новоросія”. Російська імперська і згодом радянська історіографія брехнею і міфологізацією прибрала до своїх рук історію Південної України. Цією серію краєзнавчих роликів УІНП хоче спростувати багато міфів, які утворювали брехливий метанаратив російської історії та розказати, що на території Північного Причорномор’я довгий час проживали пліч-о-пліч з українцями інші народи, допоки сюди не прийшла російська імперська колонізація”. Всього буде оприлюднено п’ять лекцій, які висвітлюють різні аспекти історії Південної України. 

Поділитися:
Share
Читати далі

Вогнехреща на Водохреща – сім років тому (фото, відео)

Рівно сім років тому хтось отримав жорстке Водохреща на Майдані. І поливали водометники людей щедро і старанно. Змивали кіптяву від паралельного хрещення вогнем. І гріхи. Гріхи минулої сліпоти, спокою та байдужості. Рабського терпіння і злагоди зі знахабнілим злом. Щоб згадати відповіді на питання – хто ми, звідки ми, навіщо ми, де наше коріння? І де наші совість, гордість, Батьківщина і честь? Не плекайте ілюзій. Нам завжди доведеться робити все самим і в меншості. За себе і за них. І вирішувати теж. Навіть коли їм це не буде подобатись. Навіть коли вони будуть тикати в нас пальцями і кричати – “розіпни”. Так було завжди. Так буде завжди. Принаймні, ще довго. Поки ми не зробимо себе і їх іншими. Якщо не втомимося і не кинемо це все.

Поділитися:
Share
Читати далі

В добрый путь, 46-й президент США!

Инаугурация Байдена – сегодняшний спонсор алкогольного делирия в России. А теперь серьёзно о новом президенте США. Джо Байден, – ветеран американской политики, в следующем году он отметит 50-летие политической карьеры. В течение 36 лет он был сенатором и восемь лет вице-президентом в администрации Барака Обамы. Ирония судьбы, но Байден, который станет самым возрастным президентом, считается самым молодым сенатором, когда-либо избранным в США: в 1972 г на момент избрания ему было 29 лет. Байден – католик. После Джона Ф. Кеннеди Джо Байден станет вторым президентом-католиком в истории США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Побудка с утренней Леной. 20.01.2021

В день Х, когда урветься терпець, будет громко. Будет мощно, и хочется сказать одному маленькому случайному в истории Украины человечку – беги, Вова. Беги, пока не поздно. Добрий ранок, шановні. Все буде добре!

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео