Авіація НАТО та флот США провели спільні тренування у Чорному морі

Участь у тренуванні взяли американський ракетний есмінець USS Donald Cook і військові літаки Італії та Німеччини. «Військово-морські сили США регулярно працюють у Чорному морі з союзниками та партнерами НАТО, зокрема Україною, Болгарією, Грузією, Румунією та Туреччиною. В інтересах усього світу підтримувати стабільність та процвітання Чорноморського регіону, стримуючи агресивних гравців, які прагнуть до дестабілізації заради власної вигоди», – йдеться у повідомленні прес-служби Шостого флоту США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як же бісить цинізм жалюгідної нікчеми (відео)

Мене дуже вибісив цей пост Зеленського. Володимир Олександрович сповіщає нам про підлітка, якого якісь нелюди побили у Парижі. Щось там він нам розповідає про покарання, про державу, цивілізованість, реакцію та інше. Мені дуже шкода хлопця. Але у нього є французька медицина, французька поліція, прокуратура і суд. І я не розумію уваги президента до цього інциденту. Чому? Тому що 14 січня 2021 року в селищі Маклаївка Малинського району Житомирської області такого самого підлітка наші українській поліціянти били, приставляли до голови пістолет та спускали гачок, били пістолетом, ногою в голову, вимагаючи від нього зізнатися у злочині, якого він не скоював.

Поділитися:
Share
Читати далі

Стратегія ОПЗЖ, Шарія та інших прокремлівських сил в Україні

Основні завдання та їх реалізація рядом стандартних і давно застосованих кремлем методів і маніпуляцій. Потрібно розуміти реальні цілі кремля та методи їх досягнення. Не купуватися на них, не підтримувати (навіть у запалі політичної боротьби), вміти їм протидіяти. Протидіяти правдою щодо кремлівських маніпуляцій.

Поділитися:
Share
Читати далі

Верочка. «Хэээпи бёздэээй то ююююююю…»

Верочка: Ээээ… Администрация Белого дома просила напомнить вам два имени. Первое – это Петр Порошенко. Дело в том, что мистер Байден уже получил поздравления от през… от представителя украинской политики еще в первый день, поэтому пока затрудняется найти для вас время.
Владимир: Порошенко… постоянно Порошенко… везде Порошенко… Да что ж его посадить-то никак не могут…
Верочка: А второе имя – Хантер Байден.

Поділитися:
Share
Читати далі

А судьям стоит смотреть на Дубинского

Сегодня я буду в 14:00 под Киевским административным апелляционным судом на Московской, 8. Потому что мне не похрен на законы нашей страны. И ее будущее. И не похрен на наш бюджет, в котором могут сделать дыру размером с ПриватБанк. Мне все это не похрен, а судьям похрен. С огромным трудом и при колоссальном противодействии Дубинских, Василевских-Смаглюк и прочей плесени, был принят антиколомойский закон. Принят, проголосован и подписан. И знаете что? И всё. Украинские суды судят не по украинским законам. У украинских судов свои законы – закон джунглей, круговой поруки, волчьей стаи и омерты. Сегодня в 14:00 на Московской, 8 судья Чаку будет изворачиваться, чтобы не применять антиколомойский закон.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео