З новим рейтингом КМІС Вас, Володимире Олександровичу

Реальні цифри Вашої підтримки ще гірші. Але Вам вже 43, Ви вже майже дорослий… Партія Слуг Народу фактично припинила існування (на четвертому місці з 11% підтримки) і залишається лише в парламенті, а не в серцях людей. Це ціна хайпу, безглуздих рішень і повальної корупції. Що не радує – це лідерство проросійської ОПЗЖ. Тому що саме існування цієї партії – загроза національній безпеці країни. І на наступних виборах Медведчук зробить все, що б відтягнути голоси від ЄС.

Поділитися:
Share
Читати далі

Голокост означає «всеспалення»

Сьогодні Україна разом із усім світом молиться за тих, хто пройшов через пекло тотального знищення. Цей день — нагадування для нас, до чого може призвести політика нетерпимості та ненависті, загострення імперського божевілля й агресивний націоналізм. І досі існують тоталітарні режими і маніяки, готові катувати, вбивати, сегрегувати за іншу позицію. Кати, які сьогодні створюють концтабори, всі причетні до тортур громадян мають бути покарані. Ніколи знову – це головний урок Другої Світової, і він має бути засвоєний. Вічна пам’ять жертвам Голокосту…

Поділитися:
Share
Читати далі

«Європейська Солідарність» презентувала ініціативи щодо широкої вакцинації населення (відео)

Депутати з фракції «Європейська Солідарність» зареєстрували у Верховній Раді законопроекти №4645, №4646 та №4647, які передбачають заходи щодо подолання наслідків пандемії коронавірусу. Про деталі «антиковідного» плану розповіла під час брифінгу народний депутат Марія Іонова. «Вчора влада Зеленського пообіцяла українцям розпочати вакцинацію вже з лютого. Але лютий за чотири дні, і ми розуміємо, що чуда не станеться. Резервація вакцин, їхня реєстрація, закупівля, підготовка кампанії вакцинації, логістика в регіонах. Всі ці стадії провалені. Ми тільки чуємо анонси, теорію, обіцянки», – наголосила Марія Іонова.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Європейська Солідарність» буде оскаржувати у КСУ закон Зеленського про референдум як неконституційний

Фракція «ЄвроСолідарність» планує подання до Конституційного Суду щодо закону про референдум, оскільки його норми суперечать Основному закону України. Про це повідомила народна депутатка, голова парламентського комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу «Прямий». «Насамперед дуже сильно турбує те, що він передбачає можливість електронного голосування в той час, коли в нас немає серйозної системи захисту кіберпростору. У нас, на жаль, країна-агресорка має можливість постійно втручатися в наш кіберпростір. Наш медіапростір є незбалансованим і заангажованим, у переважній більшості належить різним олігархічним структурам, що буде призводити до маніпуляції громадською думкою», – зауважує представниця «ЄвроСолідарності».

Поділитися:
Share
Читати далі

Росія реалізує в Україні сценарій «керованого хаосу» – Служба зовнішньої розвідки України

Це перша «Біла книга» в історії української зовнішньої розвідки. Родзинкою видання є оцінка Службою основних зовнішніх загроз національній безпеці України у зовнішньополітичній, економічній, інформаційній та інших сферах, зокрема у сфері кібербезпеки, їх тенденцій та динаміки розвитку. При цьому особлива увага приділена основній країні-джерелу загроз – Російській Федерації. Про плани Кремля, стратегію та тактику деструктивної політики щодо України з підриву української державності як зсередини, так і через зовнішнє середовище, та інші наміри можна дізнатися із окремого розділу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Інструкція з демонтажу держави під прикриттям народовладдя

Вчора ВР відкрила двері охлократії та олігархократії вкупі. Бо те, що подано під соусом «народовладдя», насправді руйнує демократичний процес і конституційний устрій. Нас чекає парад популізму в 2022-2024, коли Зеленський і Ко спробують в такий спосіб наростити рейтинг перед майбутніми виборами. І будуть вам референдуми в стилі «5 питань від президента» про скорочення депутатів, відрубування рук корупціонерам, чи хочете ви хороші дороги, за все хороше проти всього поганого. Олігархічні телеканали, освіта імені Шкарлета, відсутність критичного мислення в великої кількості населення і готовність підтримати що завгодно за пакет гречки допоможуть сформувати необхідну думку.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости из США. 25-26 января 2021 года

«Президент Байден подтвердил твердую поддержку США суверенитета Украины. Он также поднял другие вопросы, вызывающие озабоченность, в том числе кибератаку SolarWinds, сообщения о том, что Россия предлагала вознаграждения за убийство американских солдат в Афганистане, вмешательство в выборы в США в 2020 году и отравление Алексея Навального. Президент Байден ясно дал понять, что Соединенные Штаты будут действовать твердо в защиту своих национальных интересов в ответ на действия России, которые причиняют вред нам или нашим союзникам».

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео