Хорошо, что наша «пятая колонна» именно такая

Это хо-ро-шо. Хорошо, что лицо врага именно такое – кривозубое, мохнатое и обрыганное. Так и должно быть.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ошиблись ли 25% тогда в своём выборе?

Если завтра выборы президента Украины, то снова мой голос за Пороха. Почему? Да потому что нет альтернативы. Сейчас нет. Через десять лет, конечно, будет. Безусловно, он не идеален. Идеальных людей вообще не бывает, а уж политиков и подавно. Алексеевич точно поёт хуже чем Славко. И Кошулинский гораздо моложе его, а Гриценко вообще полковник. Про локоны Юлии Владимировны сейчас не вспоминаем. Но это всё второстепенное… Кроме Бойко. Он действительно альтернатива. Альтернатива не столько Порошенко, сколько и дальнейшему пути Украины.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гульбище голоти у господі щойно розстріляного куркуля

Це просто збіг, що найбільший профіт від імпорту електрики мають підприємства Коломойського та Пінчука? Чи не їхнім інтересам у жертву були принесені українські шахтарі? А ще скажіть, як так сталося що нині Україна електрику імпортує, тоді як ще за президента Порошенка вона її експортувала? Так-так, в часи проклятого Роттердам+, коли населення мало пільгу на перші 100 кВт*год.

Поділитися:
Share
Читати далі

Референдум ім. Зеленського

Ще раз згадаю той злощасний закон про референдум, який із колосальними зусиллями Зеленський таки видавив із своєї фракції та завжди готових підсобити (не за просто так) членів “Довіри”. Мені здається, що самому Зеленському не вдасться ним скористатися, бо він уже скоро в нашій країні буде нулем без палички. А от іншим проросійським силам, яким він так активно прокладає дорогу, дещо може і пройти. Але то вже інша історія. Зараз не про глобальне, а про звичайних ідіотів, які голосували за той закон, так його й не прочитавши.

Поділитися:
Share
Читати далі

Приключения Кремля в Центральноафриканской республике

Здесь Кремль в еще более гротескной форме повторяет ошибку, регулярно допущенную им в украинской и не только политике: считает, что если насоветовать местной власти просто всех нагнуть через колено, местное население это съест. Они не учли того, что за пределами МКАД много краев, в которых местное население скорее съест местную власть. Это в Москве двадцать лобуряк будет снимать на айфоны, как мусор крутит ребенка, и выражать свое несогласие с политикой власти испражнением в автозаке. Но не в Украине. И даже не в ЦАР.

Поділитися:
Share
Читати далі

28 січня 1992 року Верховна Рада офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним прапором України

В Україні періодично порушують питання порядку кольорів на прапорі, закликаючи «перевернути» його. Основними аргументами прихильників цієї ідеї є посилання на перший прапор УНР (але протягом 1917 року порядок кольорів на прапорі не був усталений), на вигадані «геральдичні правила», а також езотеричні ідеї, які до становлення прапора не мають жодного відношення. У відповідь на це ще в серпні 2014 року історики-дослідники цієї теми та низка інших науковців опублікували відкритого листа із осудом подібних дій, вказавши їх безпідставність.

Поділитися:
Share
Читати далі

PROстими словами – 27.01.2021

Проведення одного референдуму коштуватиме бюджету близько 2 млрд гривень (за словами заступника голови ВР Стефанчука). Гроші доплатять виборці Зеленського у вигляді “чергового покращення”. Так їм і передайте 🙂 . Їм треба – хай би і платили. А взагалі, якщо серйозно, це мені вважається палкою о двох кінцях. Тут має значення те, хто буде відповідати на питання, і те, які питання будуть ставити. І ще Конституційний суд, звичайно, бо він може як поставити табу на рішення, так і дати зелене світло. Тобто чий суд, того і капці. Референдуми треба відміняти.

Поділитися:
Share
Читати далі

Реанімація партійного трупу

Активізувались “позитивні блогери”, в рази збільшилась платна політична реклама в соцмережах, функціонери-слуги отримали завдання випромінювати оптимізм, в телевізорі хвиля реляцій неіснуючих досягнень тощо. Все це покликане приховати повний провал цього колективного голого короля в абсолютно всіх сферах їхнього управління країною – в економіці, в реформах, в міжнародних відносинах, в розвитку армії, в соціальній сфері, в своїх передвиборчих обіцянках.

Поділитися:
Share
Читати далі

Что осталось за кадром разговора Путина с Байденом

Пусть Украина и не внизу внешнеполитической повестки Байдена, но с Зеленским он еще не созванивался и, вероятно, еще нескоро это сделает. Отсутствие коммуникации вынуждает задуматься об уровне сотрудничества США и Украины. И не будет ли администрация Зеленского лишь отыгрывать роль наблюдателя, при случае смотря, как администрация Байдена “дрессирует” Кремль? Создаётся впечатление, что на этом направлении пока работает только Порошенко, готовя почву не только для смены власти в Украине, но и для полноценного присоединения её к Североатлантическим структурам. Зе собрался на второй срок? Не смешите мои тапки.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео