Лютые новости – 05.01.2021

Власти США, приняв оборонный бюджет страны на 2021 год, объявили ультиматум Европе и заявили о намерениях говорить с Москвой с позиции силы. США прямым текстом заявляют, что “Северный поток-2” не получится ввести в эксплуатацию, пора прекращать секс в Балтийском море, у нас на эту ситуацию имеется своя камасутра. Вот и норвежская компания DNV GL делает первое проникновение, отказываясь сертифицировать газопровод “Северный поток-2”. И это пока легкая эротика.

Поділитися:
Share
Читати далі

Томос – жирний цвях у домовину руского міра

Ми відзначаємо другу річницю мегаісторичної перемоги України. Підписання Томосу про незалежність Православної Церкви України. Кожна нова перемога — це новий рівень відповідальності, бо безвідповідальні до Царства Небесного не входять. Україна більше 300 років чекала на відновлення справедливості. Російська імперія намагалася нас скувати залізними кайданами та псевдодуховними скрепами, але ми відірвалися від духовно мертвої РПЦ ФСБ та продовжуємо будувати свою Церкву, свою державу. Незалежно від політичних та релігійних симпатій майте мудрість оцінити історичну подію, сучасниками якої ми були.

Поділитися:
Share
Читати далі

Куди не глянь – самі «сивочолі»!

Чим керується той Байден, збираючи собі команду? Ну тільки помисліть! Жодного нового обличчя! Жодного “молодого і гарного”! Самому молодшому – 60 років. А біографії їхні читати – то взагалі нудота! Кар’єра в партії, кар’єра в політиці, кар’єра в армії, кар’єра в держдепартаменті, кар’єра в конгресі! Жодного обличчя “НЕ з системи!” Жодного “НЕ вміє красти”! Жодного представника ГО! А де журналісти на чолі держкорпорацій?! Де, чорт, забирай, продюсери гумористичних шоу в Держдепартаменті? Де всі інші “вони научаться”? Про коміків я взагалі мовчу – зневага повна!

Поділитися:
Share
Читати далі

Що треба зробити у 2021?

Це лише короткий нарис того, що могли б зрушити з місця прогресивні політики. На жаль, цього не станеться. Хоча навіть виконання десятої частини цих пунктів суттєво посилило би державу і зробило би кращим життя громадян.Так не буде сьогодні. Ви самі знаєте чому.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Какая разница» в действии

В правительстве хотят учесть некоторые документы ОРДЛО до деоккупации Донбасса. Это признание легитимности оккупационных властей на неподконтрольных территориях. Мы признаём их документы. А значит, мы признаём законность их власти, их управления территориями. И если в Крыму это Россия, то ОРДЛО – это просто гопники. Это признание лнр и днр, их документов, а значит и их руководителей. Мы начинаем сотрудничать с оккупантом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Підсумки майбутнього

На таких можливих позачергових виборах нас чекає те, заради чого і починався весь цей несмішний цирк. До влади повинна прийти та сама «п’ята колона», яка втягне нас назад під спідницю «великої матері росії». Поки у нас ще є час підготуватися до можливого легітимного, законного і єдиного повернення в рамки України (такої, як вона повинна бути), подумайте ще раз. Те, що в 2019 році відбувалося як фарс і продовжилося фарсом, наступного разу повториться трагедією. Якщо не напружитися. І не перестати грати в амбітних самостійних дітей. Залиште це переконаним прихильникам клоунів. І готуйтеся до вирішального. Більше шансів не буде. Швидше за все.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії