Інтерв’ю Петра Порошенка інтернет-виданню «Українська правда». Частина 2 (фото, відео)

«Я людина, яка ці п’ять років не боролася за рейтинги, бо це зовсім різні речі. Кажуть, що політик бореться за рейтинг, а державний діяч бореться за те, щоб змінити державу. Я точно відношу себе до державних діячів. Бо якби я кожен свій крок вимірював лайками в ФБ або відсотками рейтингу, жодна з реформ не пройшла б. Жодна! Бо більшість реформ є непопулярні. І це є та ціна», – про це та інше в інтерв’ю виданню «Українська правда» сказав п’ятий президент України, голова партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. 

Поділитися:
Share
Читати далі

Для всіх, кому Держава понад усе

Практично через один допис на тему виборів шановні аналітики повторюють тезу шановного прем’єра про “оні нє сделалі нікакіх виводов, нікто не работал с насєлєніем, поетому 8%, поетому проіграл Порошенко”. Це зрозуміло, в такі часи більшість потребує винних, така природа людей. А що робити, коли переважна частина населення побігла на вибори, як раніше на “референдум”, за “пєнсіямі как в росіі” з головною тезою “хоть камні с нєба – сдєлаєм їх вмєсте”? Вмовляти? Соромити? Попереджати? На коліна ставати через помилки та прорахунки? Частково і це робилося – і, звичайно, не дуже допомогло. Обрано інший шлях.

Поділитися:
Share
Читати далі

Центр Протидії Корупції. Десять лет на рынке слухов

Продолжается скандал вокруг увольнения Зеленским члена Антимонопольного комитета Агии Загребельской. Агия была одной из немногих, кто в АМКУ прижимал рыжего луидора и не только его. Зеленский Агию в нарушение закона катапультировал из АМКУ очередным своим указом (о чем опять таки все новые лица в команде Зеленского промолчали традиционно).

Поділитися:
Share
Читати далі

Парад-лайт уставших от войны

Узеленского раздуплились, и заявили, что, так и быть, сделают шествие на День Независимости с военными, добровольцами и грандиозным концертом. Ход довольно интересный, и кто бы ни был его автором – он неплохо сыграл на внутриполитическом поле. Конечно, на первый взгляд может показаться, что Зе (или кто там руководит всем на самом деле) просто зассал и пошел на попятную, но, имхо, это не совсем так (в смысле – да, они зассали, но это вовсе не попятная, а контрнаступление).

Поділитися:
Share
Читати далі

Проще некуда… Часть 1

Я уже не помню, когда начал писать аналитические посты, наверное, года три тому назад. Но когда я читаю некоторые комментарии, мне становится страшно. Смотришь, человек вроде как с высшим образованием, а пишет какую-то чушь типа: «Вы что не знаете, что Порох украл транши МВФ?» или «Все и так прекрасно знают, что Порошенко украл наши налоги». И рисуется у меня перед глазами картинка.

Поділитися:
Share
Читати далі

Куди поділися економічні експерти?

Разом з онтикококорупціонерами і рррреволюціонерами з України кудись зникли економічні йоксперти, які кожного місяця розказували про дефолт. А між тим, ситуація не ахті…

Поділитися:
Share
Читати далі

Они не быкуют, они просто очень ранимые

Все омандаченные скоро заговорят, начнут ходить на эфиры и надувать там щеки с видом многозначительным и важным, давать длинные, как портянка, интервью и вообще всячески медийно выеживаться. Мелькать перед глазами со скоростью дрозофилы, чтобы все время быть на слуху и не исчезать из инфополя. Скоро будет повсеместно, а пока первопроходцем стал мой любимый самый ээээ… выпуклый, кгхм, депутат Бужанский. Вынуждена признать, что Бужанский старался. Очень.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якісна альтернатива – це як? Частина 3

Ці роздуми народилися зі спостережень за різними політичними силами, із запитань і відповідей різних людей під час виборчої кампанії. Це 5 абсолютно суб’єктивних текстів, часто із перебільшеннями. Зрозуміють навіщо і погодяться з логікою думок далеко не всі. Мета? Замислитися – як можна обійти національні граблі.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео