Про свою відставку заявив голова Держкіно Пилип Іллєнко (фото, відео)

Взагалі смішно уявити, що новий Кабмін залишив би на посаді Іллєнка, при якому Держкіно скасувало прокатні посвідчення всіх сезонів «Сватів» 🙂 . Але це були неймовірні 5 років для українського кіно. Його фактично не існувало влітку 2014-го, а станом на сьогодні кіноіндустрія створила 164 фільми (!) і почала ставати на ноги. Це вже не той конвеєр і придаток російського кінематографу, який тільки і вмів клепати низькоякісне космополітичне лайно для ринку країни-агресора. Вже проглядається своє “обличчя” кіноіндустрії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про биржу, коров и Роттердам+

Как бы ни формировался ценник на уголь, покупать его приходится через биржу. А это означает, что уголь может быть поставлен ОТКУДА УГОДНО, главное – в полном объеме, в срок и по указанной цене. Еще раз: для биржи не важно, откуда уголь. Важна марка, объем поставки, срок и цена сделки. Все. Это открывает окно возможностей для наших ушлых дельцов. Например, заявлять цену по Роттердам+, а везти уголь с Донбасса. Это действительно создает коррупционную схему, но не на самих закупках, а на ЛЕГАЛИЗАЦИИ ПРИВЕЗЕННОГО УГЛЯ. Потому что формально мы с ЛДНР НЕ ТОРГУЕМ, и на бирже ИХ НЕТ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Жодних рішень про Україну без України

Недавня історія зі спробою повернення Росії у G7 (все ще) наразі створює більше питань ніж відповідей на них, починаючи від головного – а що це взагалі було? До чого тут Україна, і чому Банкова кілька днів героїчно мовчала, аби потім промимрити щось банальне на «Facebook»?

Поділитися:
Share
Читати далі

Як лікувати абсцес?

ОРДЛО, окуповану частину Донбасу, можна порівняти з наривом, абсцесом на тілі України. Нам навмисне, цілеспрямовано, продумано занесли інфекцію, чужорідні бактерії. Які тепер інтенсивно розмножуються. Абсцес болить, породжує жар та лихоманку, загрожує розповсюдженням та зараженням. Яке ж лікування може бути застосоване в такій ситуації? Відповідь очевидна для досвідченого лікаря.

Поділитися:
Share
Читати далі

Два кольори мої, два кольори…

Прапор стає безсмертним, коли його піднімають на небі. Прапор України підняли там багато разів. Їх було багато, різних прапорів у різних місцях, що піднялись у небо. І на жаль вони будуть ще. Це не мертві прапори. Це вічні прапори. Вони десь там, над нами – і назавжди. Тому, коли сьогодні ви вшановуєте наш прапор – підніміть очі в небо. Вдивіться. Їх там тисячі. Тому Україна була, є і буде. Чого б не хотів ворог. Хоч як би розчаровувалися ми самі. Все буде Україна! З днем Державного прапора!

Поділитися:
Share
Читати далі

Парад без політики

Чому в актуальній ситуації сама по собі фраза «без політики» – це абсурд? Насамперед, суть параду – вшанування тих, хто захищає державу і незалежність цієї держави. Усе це – поняття політичні. Держава – це політична ідентифікація нації. І «політична нація» – це теж про державу.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share