«Мавр зробив свою справу, мавр може йти…»

Не розумію, чому журналісти згоріли від того, що команда презедента сказала, що вони їм більше не потрібні? Журналісти мали можливість стати реальною владою після Майдану, доносити до суспільства правдиву інформацію, доносити до влади суспільні запити. Але цього так і не сталося. Країна 5 років прожила в маніпуляції, фейках, кривлянні та репостах кремлівських ЗМІ. Журналістика зробила свою справу. Вона привела до влади фейки. Вона більше не потрібна людям, які прийшли до влади.

Поділитися:
Share
Читати далі

Никакого злорадства, только грусть

Я не представляю, кто будет министром обороны в следующем году, но явно, это уже можно сейчас констатировать, в бюджете МО следующего года уже не будут зашивать развитие и увеличение темпов строительства служебного жилья. Вопрос в подготовке бюджета и в прохождении бюджета через Кабмин и Парламент – кто там будет ставить армию в приоритете? Наша армия пережила свой Ренессанс, маятник качнулся в другую сторону…

Поділитися:
Share
Читати далі

CODA. Частина 5, остання

Ці роздуми народилися зі спостережень за різними політичними силами, із запитань і відповідей різних людей під час виборчої кампанії. Це 5 абсолютно суб’єктивних текстів, часто із перебільшеннями. Зрозуміють навіщо і погодяться з логікою думок далеко не всі. Мета? Замислитися – як можна обійти національні граблі.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео