Участь П’ятого Президента України Петра Порошенка в урочистостях з нагоди Дня Незалежності (фото, відео)

«Україна була, є і буде! Територіальну цілісність України буде відновлено. Крим буде повернуто в Україну, а Україну буде повернуто в Крим. Особливо теплі привітання – українським патріотам в анексованому Криму та в окупованих районах Донбасу. Ми з вами, дорогі браття та сестри! Оособлива подяка в цей день – українським воїнам, нашим захисникам. Ми шануємо і поважаємо наших героїв. «Прийде час, – казав колись великий український державник, – коли один скаже: «Слава Україні!» А мільйони відповідатимуть: «Героям слава!» З Днем Незалежності! Слава Україні! Героям Слава!» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

З Днем народження, Єдина! (відео)

«Незалежність не здобувається раз і назавжди. За неї треба боротися і її захищати. Легко дістається лише рабство. Територіальну цілісність нашої прекрасної держави буде відновлено. Україна стане невід’ємною частиною Європейського Союзу і НАТО. Україна була, є і буде! З Днем Незалежності! Слава українському народу і Слава Україні!» – наголосив Петро Порошенко на урочистому прийнятті з нагоди 28 річниці Незалежності України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко привітав українців з Днем прапора та долучився до флеш-мобу на його честь (фото, відео)

Петро Порошенко наголосив, що флеш-моб також відбувся в 15 містах України, а до заходів долучились тисячі людей, і подякував українцям за те, що Україна та державний прапор в їх серцях. Він зазначив символічність обрання місцем для проведення флеш-мобу Михайлівської площі, на якій розігрувалися трагічні події Революції Гідності, і проголосив: «Настане день, коли один проголосить: «Слава Україні!» А мільйони відповідатимуть: «Героям слава!»

Поділитися:
Share
Читати далі
Share