Правда ли то, что мы оставили Станицу Луганскую?

Нет, не правда. На Станичке все ровно. Как и неделю назад. Просто кому-то очень хочется заявить о себе перед новым руководством армии. Эдакая спекуляция-лайт. Даже если в Киеве очень хотят заявлять, что прекратили стрелять, никто не даст убивать себя и побратимов безнаказанно. Все нормально. Армия воюет. А политики пусть заявляют что хотят. Армия нуждается в поддержке и помощи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що таке децентралізація?

Звідкіля та як раніше місцеві бюджети отримували фінансування? Чому «Хто кого годує» стало лейтмотивом для політичних спекуляцій, які не сприяли єдності країни? Порівняйте з тим, що зараз, та озирніться навколо. Є зміни? Ото ж…

Поділитися:
Share
Читати далі

«Барин гневаться изволит»

Эти вояжи Зеленского по регионам напоминают анекдот про дракона, которому в жопу кричат. Ну или Хрущева на трибуне Генассамблеи ООН с ботинком в руках. Крика и стука выше бакенбардов, лохи пенятся в экстазе, мир ржет. Телевизионный президент для картинки, симулякр. А внутри как был пошлым дешевым понторезом, так им и остался.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Больше міліції, хорошей і разной»

За два роки розслідування справи проти Нацкомісії з енергетики щодо так званої формули ціни вугілля “Роттердам+” слідство нарешті з’ясувало та повідомило, що факту поставок вугілля з Нідерландів не було. Такий аргумент типу “ваш астраханський кавун не з Астрахані, пройдьомьтє” вказує на якість слідства “нових ліц” в “нових органах”, а НАБУ стає на почесне місце поруч з ДБР по обслуговуванню поточної політичної ситуації, а не закону. Бо інакше неможливо пояснити, чому політична складова переважає економічну та юридичну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сто дней по Гидранту

Технически еще не сто, но я не верю, что неделя-другая кардинально поменяют картину. Я не хочу сейчас перечислять фейлы новоизбранного гаранта – это будет однобоко и необъективно. Потому постараюсь оценить общие тренды по ряду направлений – реформы, внутренняя политика, внешняя политика, экономика, война. Я постарался дать оценку не столько со своей личной точки зрения, сколько с точки зрения эффективности получения, удержания и использования власти.

Поділитися:
Share
Читати далі

Брифінг п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка (фото, відео)

«Матеріали «справи моряків», не зважаючи на таємницю слідства, були передані ДБР пану Портнову, який потім передав цю інформацію Російській Федерації, а конкретно постійному представнику РФ в ООН Василю Небензі. Агресор використав ці дані під час засідання Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку для атаки на позиції України. Тільки міжнародна солідарність, яка була сформована нашою командою, дозволила нам зруйнувати подібні плани Росії», – наголосив п’ятий президент України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тіньовий президент

Оцінка суспільством Андрія Богдана, голови Офісу президента Зеленського, як на мене, дещо спрощена. Частенько доводиться чути думку, ніби президент Зеленський – 100%-ва маріонетка олігарха Ігоря Коломойського, а Богдан – такий собі «смотрящій». Реальність же, як на мене, дещо складніша.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео