Брехня, брехня про брехню, жарти про брехню та сміх про серйозне

Зараз перемогу одержали не еліти чи ідеологічні альтернативи, чи політики нової формації. Зараз ми бачимо перемогу неуцтва та невігластва. І ми стаємо свідками початку алогічної безсистемної політики. Ми стаємо свідками початку занепаду державності, яку тільки отримали та не встигли закріпити. Ці люди формують свою політику, виходячи з логіки безглуздої та руйнівної для країни помсти, яку вміло в своїх руках використовують групи впливу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Потемкинские деревни для Зеленского

Про домики Зеленского-Полторака-Хомчака, которые закапывают в землю. Все видят каким способом крепятся доски? Гвоздями. Теми самыми, которые при попадании снаряда или мины разлетаются вместе с досками и создают вторичные осколки. Тех, кого не убьет осколками мины/снаряда, добьет гвоздями. Или Хомчак не знает элементарных вещей?

Поділитися:
Share
Читати далі

Они реально путинисты

Критиковал обожаемого вождя, – пишет нам Андрусив. Какие могут быть еще вопросы к Бессмертному? Никаких, гнать метлой. Помните как Гончарук говорил? Агия уволена за потерю доверия. Все, достаточно. Царь-солнышко не верит, и значит пока. Это ж реально государственная политика такая теперь. Туда понабрали шакалоидов без позвоночника, плесень, способную только прогибаться.

Поділитися:
Share
Читати далі

Павло Скоропадський. Спроба попередня

Переживаю щось вельми схоже на дежавю. Таке, як відбувається зараз в Україні, вже було. Щоправда, більш стиснуто по часу та в більш кривавій формі. Тоді голову держави, генерала і творця одної з перших український військових частин українці захотіли замінити на богемного письменника Винниченка та журналіста і земського діяча Петлюру. Результати – відомі. Тоді Україна зникла з мапи світу як держава. Чим закінчить нинішній поворот історії – залежить від нас.

Поділитися:
Share
Читати далі

Бєнєсуела перестає бути жартом

Якщо лист Богдана до Кабміну про призупинення фінансування регіональних програм не фейк, то ми маємо задокументований факт спроби узурпації влади. Вслід за зупинкою витрат на оборону, припиненням роботи з МВФ, це заявка на згортання децентралізації, вирішувати що ефективно, а що ні для розвитку міст і областей України тепер теж буде Андрєй Іосіфовіч. Закони економіки відреагують на це дуже швидко, їм немає діла до вподобань електорату.

Поділитися:
Share
Читати далі

Бои без правил на энергетическом ринге

Пока новый президент вояжирует по стране, убивает этих чертей и прочих лесников взглядом, а бурштын заставляет закопаться на пять метров вглубь земли, за кулисами разворачивается битва двух йокодзун — Коломойского и Ахметова. Накал достиг того уровня, когда уже впору открывать тотализатор и делать ставки, кто кого заборет. Хотя все наши ставки — пыль по сравнению с теми ставками, что сейчас на кону в энергетической войнушке.

Поділитися:
Share
Читати далі

А може ще не запізно – думати?

От запитай будь-кого на вулиці: де би ви хотіли жити – в світі нових технологій, чистого довкілля та нормального відношення до громадян чи у світі хресних ходів, гівна на вулиці і радіації? Абсолютна більшість вибере перший варіант. Але при цьому та ж сама більшість, мліє від руського православія, танцює під їхню музику і обирає руськомирців на вищі державні посади! Ми дожились до того, що заклик думати та сама більшість сприймає, як особисту образу…

Поділитися:
Share
Читати далі

У Зеленського репетирують гідність

Цікаво, як вони уявляють ту гідність, якщо у них і слова такого немає? У них є достоінство, яке має одне значення, «мужское». Ну тобто з розряду музичних інструментів. А гідність? Де вони і де гідність? Яка красива картина, сказали сліпці.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 9 – 15 серпня 2019 р.

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 9 – 15 серпня 2019 р. ЗРАДА У столичному гіпермаркеті Metro продають школярам

Поділитися:
Share
Читати далі
Share