“Кричущі” докази брехливої Юлі

– Ми сьогодні оприлюднимо докази використання Адміністрацією Президента брудних технологій проти Юлії Тимошенко! – ОК. – Наш депутат вже зараз

Поділитися:
Share
Читати далі

Першопрестольний Київ – кістка в горлі Кремля

Так звана РПЦ вже заявляє, що призначення Патріархом Варфоломієм представників в Київ вважає вторгненням на свою (!) територію і “не залишить це без відповіді”. І ці заяви московських попів – привід зайвий раз замислитись тим з наших, хто через дурість, пиху або за гроші топить проти своїх.

Поділитися:
Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Три прості причини моєї підтримки Порошенка

Я не бачу йому гідного конкурента. Я не бачу кандидата, який сказав би: «Все робиться правильно, але я зроблю краще і ефективніше». Я бачу або явних та прихованих прибічників ідеї «назад до Москви», або дрімучих популістів, які вже мали нагоду показати свій нечуваний професіоналізм на крутих поворотах історії України. До Москви я не хочу, – я воював за право не вертатися до неї.

Поділитися:
Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Сто лет назад была война

«Порохобот» я, прямо скажем, хреновый. Я считаю, что Порошенко можно и нужно критиковать за дело. И почаще. Я не считаю, что на него надо молиться и не видеть ошибок – я не перевариваю фанатизм. Но я не вижу, кто ещё из кандидатов в Главнокомандующие способен выиграть эту войну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы живём… в идеальной стране!

У нас всё идеально и все идеальны. Вот только Порошенко, подлец, портит все показатели идеальности. Так хорошо жили до него, и тут на тебе… Выбрали на свою голову.

Поділитися:
Share
Читати далі

Эх, Макарыч-Макарыч…

Старый лис настырно пиарит свою нынешнюю работодательницу, которая юзает заслуженного старика ни за понюшку табака. Зачем это Леониду Макаровичу? Не думаю, что первый Президент голодает и конче нуждается в деньгах. Больше льстит, что на склоне лет востребован такой дамой, как ЮВТ. Особенно на фоне обиды, что Порошенко с ним (как он утверждает) “ни разу не посоветовался”. И, наконец, патологическая беспринципность.

Поділитися:
Share
Читати далі

За пропаганду на півроку припинено ретрансляцію в Україні телеканалу «RTVI»

Європейська конвенція, яку підписали і Велика Британія, і Україна, дозволяє у разі, якщо порушення триває протягом двох тижнів після повідомлення про нього і має очевидний, серйозний і тяжкий характер, тимчасово припинити ретрансляцію програмної послуги, яка порушує Конвенцію.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ викрила міжнародне хакерське угруповання на викраданні коштів з рахунків іноземних банків (фото)

Легалізація вкрадених коштів відбувалася через низку фіктивних фінансових операцій із фірмами-посередниками, частина з яких була підконтрольна російським спецслужбам. Під час санкціонованих слідчих дій у Києві, Чернівцях, Одесі та Вознесенську вилучено фінансову документацію, що підтверджує факти підроблення банківських гарантій та незаконне перерахування викрадених коштів через популярні банківські системи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Заява МЗС України щодо наміру окупаційної адміністрації РФ в ОРДЛО провести так звані «позачергові вибори»

Сьогодні так звана народна рада “Донецької народної республіки” призначила “тимчасовим виконувачем обов’язків голови “ДНР” Дениса Пушиліна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Роботу Укртрансгазу заблоковано через арешт рахунків на користь фірм, пов’язаних з «сім’єю» Януковича

Протягом останніх 5 років ТОВ «Турботрейд» намагається через суди різних інстанцій стягнути з АТ «Укртрансгаз» та його філії ВРТП «Укргазенергосервіс» 46 442 482,80 млн грн боргу за начебто поставлене в 2012 році обладнання та додатково, в якості штрафу ще 45 670 863,10 грн (всього 92 113 345,90 грн).

Поділитися:
Share
Читати далі

Для кого Порошенко – враг №1?

Порошенко 3,14дит одичалых по всем фронтам. Армия готова дать им по зубам. Западные страны в коалиции с нами и дрючат их санкциями. Нефтегаз превратил Газпром в мальчика для битья и дрючит все его активы. Автокефалия не за горами, и хана всей залеской мифологии. Мы прошли пик кризиса, ушли от дефолта, и экономика показывает рост. Одичалые ненавидят Порошенко как никого другого, и он дает им повод для этого раз за разом. И мне это подходит.

Поділитися:
Share
Читати далі

Українська влада привела до катастрофічних змін

Мене не влаштовує той факт, що багато хто кричить, що українська влада погана, але за 4 роки так і не можуть назвати конкретних фактів чому. І я готовий назвати деякі з цих фактів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Уезжать/не уезжать, вот в чем вопрос…

В стране должна быть прослойка людей, которые при сливе госинтересов будут готовы организовать не клоунский цирк под ВР, а устроить АТО в центре Киева. Только при этом террористами станут Президент(ша) и депутаты ВР. И зная, что прослойка населения, которая может им устроить ад, свалила по-хорошему из страны, они смогут делать все, что угодно. Так что, как бы то ни было, – я остаюсь.

Поділитися:
Share
Читати далі

Армянськ – це авторитаризм

9 вересня в Росії день виборів 7 депутатів Держдуми, голів 26 суб’єктів федерації, тощо й тощо. І Кремлю на тлі підвищення пенсійного віку, збільшення податків і терору бізнесу з боку російської податкової, треба аби ці вибори як і раніше виграла партія влади. А тут екологічна катастрофа. І де? У Криму, який «наш»…

Поділитися:
Share
Читати далі

Нас дурять

Інфу про відсутність будь-яких виробництв Рошена в РФ перевірти можна з десятків джерел і переконатися, що ніяких виробництв Рошена (крім непрацюючого ліпецького) у РФ нема. Я розумію, що Полкану Тоші, ригам і бабЮлі сказати щось треба. Але якщо всі вони вдалися до вже відвертої і махрової брехні, паршиві їхні справи.

Поділитися:
Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Олигархи

«Ах, Порошенко не разрушил кланово-олигархическую систему!»… Да если бы Порошенко оказался таким бестолковым как те, которых я называю «балтийцами», и под всеобщее ликование в 2014 или в 2015 стал танками ездить по крупному (в нашем понимании, олигархическому) бизнесу, доедали бы вы сейчас последние калоши без соли.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео