«Кузню на Рибальському» продадуть вітчизняному покупцеві

ПАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал», який управляє активами Петра Порошенка, досяг принципової угоди про продаж акцій підприємства вітчиняному покупцеві. Наразі учасники угоди очікують на дозвіл АМКУ. У разі надання такого дозволу угоду буде підписано. Угоду супроводжує відома аудиторська компанія Ernst & Young.

Поділитися:
Share
Читати далі

Національний банк ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 20 гривень (відео)

Оновлюючи дизайн та удосконалюючи захист банкнот гривні, Національний банк прагне до підвищення їх надійності. Як свідчить міжнародний досвід, дизайн та систему захисту банкнот потрібно оновлювати з певною періодичністю, для того щоб ускладнити або зовсім унеможливити підробку банкнот.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зустрічі Марини Порошенко під час робочого візиту Президента України до США (фото, відео) (оновлюється)

Зустрічі Марини Порошенко у Нью Йорку під час робочого візиту Президента України до США в рамках його участі у 73-й сесії Генасамблеї ООН.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ викрила на привласненні державних коштів керівництво Укравтодору

Внаслідок «допомоги» чиновника комерсанти протягом 2017-2018 років перемогли на відкритих торгах з публічних закупівель із розробки проектної документації на загальну суму понад тридцять мільйонів гривень. Встановлено, що посадовець перед призначенням на керівну посаду Укравтодору входив до топ-менеджменту цього приватного підприємства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Контррозвідка СБУ вивела з ОРДЛО ще одного «міністра ДНР» (фото)

Через конфлікт із Захарченком на підґрунті перерозподілу награбованого «міністр» був звинувачений у зловживанні службовим становищем, розкраданні коштів в особливо великих розмірах і на деякий час був ув’язнений своїми ж поплічниками.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зураб, доколє?!

Еще вчера товарищи из НСТУ во главе с Аласанией общественные деньги трынькали на премии себе. Абсолютно незаслуженные, кстати, премии. Они никаких успехов для канала не добились. Наоборот, угробили рейтинг UA: Перший, показывали карту Украины без Крыма, игнорировали Крестный ход по какой-то психопатической причине. Хотя более вероятно, что истинная причина в том, что правая рука Аласании – сепар из Крыма. А теперь держава виновата. Не дофинансировала.

Поділитися:
Share
Читати далі

А знаете ли вы основные функции Президента?

А знаете ли вы, что? Одной из основных функций Президента является представление интересов страны и народа, его избравшего, на международной арене. Не тарифы на газ, не размер налогов, и даже не чистые подъезды зрадофилов. Его основная функция и обязанности – международная презентация, отстаивание интересов в заграничных поездках, в контактах с сильными мира сего где-то за пределами демаркационной линии Украина-Европа и далее везде.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зустрічі Президента України в рамках участі у 73-й сесії Генасамблеї ООН (фото, відео) (оновлюється)

У рамках робочого візиту Президента України до США заплановано низку двосторонніх зустрічей з лідерами країн світу, зустрічі з представниками бізнесових та ділових кіл США, з лідерами української громади та керівниками єврейських організацій США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щодо обмеження виборчого права

Пост проплачен деньгами Кремля, Банковой и Всемирной Ассоциации Рептилоидов с целью дискредитации хрущів, вишень, глечиків, вишиванок та справжніх патріотів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вже 5 років українцями цинічно маніпулюють

Спаплюжено багато важливих і не пустих для українців слів, наповнених важливими сенсами: “патріот”, “доброволець”, “волонтер”, “активіст”, “АТОвець” та багато інших. Бо рано чи пізно люди зауважували, що цими статусами досить часто прикриваються не зовсім чисті люди. Хоча це ми дали їх спаплюжити, дозволяючи заміняти суть події вибором між статусами та ярликами її учасників, навіть не спробувавши розібратися, чи справжні ці статуси та ярлики.

Поділитися:
Share
Читати далі

В нашем небе снова тесно птицам…

И уже становятся на крыло молодые летчики 831-й бригады тактической авиации, выполняя боевые пуски ракет. Ещё одна украинская бригада тактической авиации им. Петра Франка усиленными темпами готовится к совместным с партнерами по НАТО учениям «Чистое небо-2018». А июльские учения вертолётчиков под Мариуполем (с боевыми стрельбами по целям в море) не абы как переполошили оккупантов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прес-конференція НАК «Нафтогаз»: Газовий ринок України напередодні опалювального сезону 2018/2019 (відео, наживо)

Газпром має заплатити Нафтогазу вже більше 110 млн доларів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 25.09.2018

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах.

Поділитися:
Share
Читати далі

HELGI`s NEWs – 25.09.2018

Корабли украинских ВМС в Азове достигли пункта назначения. После того, как на протяжении двух дней наши кораблики были облеплены их вертолётами, самолётами, кораблями, катерами, водолазами, боевыми кальмарами и десятками телеканалов, а пуканы рвались от Магадана до Сызрани, сделал бы их походы из Одессы в Мариуполь и обратно еженедельными. С озвучкой гимна и украинских песен по всему пути следования. 🙂

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України розпочав візит до США

Президент Петро Порошенко прибув з візитом до Сполучених Штатів Америки, де візьме участь у 73-й сесії Генасамблеї ООН. Окремої уваги під час візиту буде приділено поглибленню українсько-американських відносин у торговельно-економічній та інвестиційній сферах. З цією метою Глава держава проведе зустріч з представниками бізнесових та ділових кіл США.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share