Нас дурять

Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

#НасДурять

От на таке я наткнувся у своїй стрічці новин. Аж торкнуло. Це ж треба так різати правду-матку!

Але мушу дорікнути авторам цього творіння – халтурять гаврики.Як можна було забути про будівництво фабрик дядька Петра у Читі, Комсомольску-на-Амурі, Якутську та в напіввіджатому китайцями у Москви Благовєщєнську? Ви що думаєте, що китайці шоколадок не люблять, і “шоколадний барига” цим не скористався?

А як можна було забути про фабрики в Бангкоку, в Пномпені, в Паттайї та в Бамако і у Могадішо?

І головна претензія! Як можна було забути про змову “шоколадного бариги” з інопланетянами і відкриття фабрик на Альфі Центравра та у сузір’ї Гончих Псів?

Це коли чимало українців не мають гідної роботи! Хіба не неподобство?!

Якщо ж серйозно, то інфу про відсутність будь-яких виробництв Рошена в РФ перевірти можна з десятків джерел і переконатися, що ніяких виробництв Рошена (крім непрацюючого ліпецького) у РФ нема.

Я розумію, що Полкану Тоші, в якого офіційного бізнесу не було ніколи – тільки держслужба, ригам, на яких вся кров на Донбасі, і бабЮлі, якій натякнули про поїздки зятя в Москву, сказати щось треба. Риги виграти можуть лише на антирейтингу, Полкан Тоша не може показати успішний проект, зроблений ним без участі держави, а вояжі зятя Тимошенко в Росію справді мають цікаву історію (і я про це ще писатиму). Але.

Якщо всі вони вдалися до вже відвертої і махрової брехні, паршиві їхні справи.

Поділитися:
Share

Share