То кому ж у Росії жити добре? (відео)

Міф про гарне життя всюди на теренах боліт є дуже зручним при обґрунтуванні анексії чи окупації території України. Мовляв, там де росіяни, – там лікарні, школи, дамби, електростанції та ріст жирів у маслі. Що ж… тепер на це можна подивитися і перевірити. Сподіваюсь, ви тепер матимете купу аргументів протистояти тим, хто розповідає про “вєлікую росію”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гражданам Украины в Крыму, Донецке, Луганске

Вы пока просто держитесь там, ладно? Украина о вас не забыла. Мы обязательно вернемся. И я прекрасно понимаю, что вам оставаться гражданами Украины не в пример тяжелее. Мы граждане одной страны. Спасибо вам, кто не забывает об этом. И мы здесь не будем забывать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наличие в городе студии робототехники и программирования – не роскошь

Семь будущих преподавателей из двух небольших городов Харьковской области сегодня начали недельное обучение у нас в Броварах. Мы передаем им базовые программы, рассказываем обо всех нюансах и делимся опытом. Уже этой осенью они начнут учить детей у себя в городах в созданных нами студиях робототехники, как часть внешкольного образования. Обучение для детей будет полностью бесплатным.

Поділитися:
Share
Читати далі

Коли «Новий курс» не злетів…

Юль-Володимирівна від обіцянок нової конституції, нової економічної політики і нової стратегії миру (про що один мій товариш влучно висловився: «Під новою сукнею стару дупу не сховаєш») перейшла до тем вічних – членства України в ЄС і НАТО. І от все б добре, якби не одне «але».

Поділитися:
Share
Читати далі

Роковини нашої ганьби

Тепер фактично кожен учасник цих подій бачить себе Президентом. Головнокомандувачем української армії, воєначальником людей, які захищають Україну. Бачить себе Гарантом Конституції, конституційних принципів, в тому числі гарантом цілісності й непорушності державного кордону України. Це так, для усвідомлення глибини дна, на яке вони заглибилися разом з тими, хто їх підтримує.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share