До державної власності повернуто військовий полігон площею 400 га в Одеській області

В результаті розгляду судової справи визнано недійсним договір оренди землі, укладений між Тарутинською РДА та ФГ «Кобера-5ББ», витребувано від ФГ «Кобера-5ББ» вказано земельну ділянку та зобов’язано повернути Міністерству оборони України. Рішення суду набрало законної сили 14.08.2018р.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя…»

У ніч з 3 на 4 вересня 1985 року в карцері ВС 389/36 помер відомий поет і дисидент Василь Стус. За офіційною версією – «серце не витримало». За неофіційною…

Поділитися:
Share
Читати далі

Суд дозволив заочне розслідування щодо Азарова

Вказана особа підозрюється у заволодінні з іншими учасниками злочинної організації В. Януковича належним ПАТ “Укргазвидобування” та ПАТ “Укрнафта” скрапленим газом на суму 2,2 млрд грн.

Поділитися:
Share
Читати далі

З військового погляду Україна готова до запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі

На тему міжнародної співпраці днями Тиждень поговорив із заступником міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком.

Поділитися:
Share
Читати далі

Юлины многоходовочки

Ви просто не розумієте цього геніального стратегічного задуму в рамках “нового курсу” Юлії Володимирівни. Це вона спеціально бере гроші в путіна для цих знедолених злочинно зубожілих людей: для пенсіанєрів, для студентів, для діда з піввареничком і діда з півпитаннячком. А потім Юлія Володимирівна, звичайно ж, вступить в НАТО, щоб не віддавати гроші путіну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Откуда в нас эти гены краснопузых балтийцев?

Коли якесь слиняве рило починає заявляти, що це великий гріх Президентові країни (який вже в політику прийшов мільйонером і успішним бізнесменом) навчати дітей у Лондоні та їздити до них в гості, для мене це не компромат. Це грьобаний більшовизм. Бо в світогляді того, на кого розрахована така компра, бути багатим – погано. А для мене бути багатим, – це те, чого кожен українець мусить прагнути.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ продовжує оприлюднювати дані загиблих в Сирії найманців ЧВК «Вагнера» (фото)

26 липня СБУ оприлюднила персональні дані 41 найманця. Сьогодні додатково оприлюднюються прізвища ще 9 найманців, загиблих або померлих від отриманих поранень, у томі числі іноземних громадян, а також групові фото бойовиків «Вагнера» напередодні знищення в САР.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про УПячкові апокаліптичні прогнози

В цьому вся й біда, що “оппазіціанєри”, які рвуться до влади, і їхні програми не передбачають розвитку України, вони не задумаються, що буде, коли вони стануть за рулем. Чи не тому, що вони не бачать існування України як держави?

Поділитися:
Share
Читати далі

Гриценко vs Шапошніков

У 2014-му і камуфляж “дубок” класу “скляха”, і берці “тисячакроків” закуповувалися Міноборони і видавалися бійцям, згідно речового атестату, затвердженого… ТА-ДАМ!.. Міністром оборони Гриценком Анатолієм Степановичем.

Поділитися:
Share
Читати далі

Відбулись переговори Президента України з Федеральним канцлером Республіки Австрія (фото, відео)

«Австрія є одним із найбільших інвесторів в Україні, й саме сьогодні приїхало декілька австрійських підприємців, які хочуть поглибити свої інвестиції в Україні і будуть проводити з цього приводу в Україні переговори. У зв’язку з цим ми дуже раді, що є позитивний економічний розвиток в Україні – це дуже добре і для іноземних інвесторів, зокрема австрійців, і це дуже позитивно для людей тут, в країні, і для всієї України», – констатував Федеральний канцлер.

Поділитися:
Share
Читати далі

Відбулася зустріч Президента з керівниками депутатських фракцій і груп (фото, відео)

Запропоновані Президентом Петром Порошенком зміни до Конституції мають не просто закріпити в Основному Законі європейський та євроатлантичний напрямок розвитку України, а й закріпити головні досягнення Революції Гідності.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share