Вы сами убиваете в себе надежду

Вы сравниваете Украину-2018 не с Украиной-2013. Не с Украиной-2014 и даже не с Украиной-1991. Вы сравниваете Украину-2018 с Украиной утопической, Украиной идеальной, Украиной, которая только в ваших головах существует. Вы сами разочаровываетесь, что ваша страна не совпала с той картинкой, которую вы себе нарисовали. Не совпала не за четверть века, когда вы выбирали Януковичей и жаловались на тарифы. Не совпала за несколько лет войны и крови.

Поділитися:
Share
Читати далі

HELGI`s NEWs – 08.09.2018

Сегодня День украинского кино, а ещё физкультуры и спорта. Католики отмечают Рождество Пресвятой Богородицы. Как раз в таком порядке можно организовать выходной – посмотреть хороший фильм, потом побегать (можно по магазинам), а вечером помолиться за Украину.

Поділитися:
Share
Читати далі

Слідами «Українська влада привела до катастрофічних змін»

Довго не могли нічого придумати, аж придумали, що це все не українська влада зробила, це все санкції та їх вплив. І як з цим не погодитися? Звісно ж так. Але треба ж бути взагалі якимось далеким, щоб ніяк не пов’язувати ті ж санкції, створене військо з діями української влади. Бо це ж українська влада протягом цих 4 років організувала та зміцнила антипутінську коаліцію в світі. А хто?

Поділитися:
Share
Читати далі

Невеличкий лікбез щодо “хімії” північного Криму. Частина 2

Я б хотів підкреслити, що з тої інформації, яка надходить з окупаційних джерел АР Крим, практично неможливо зробити висновки, що ж спричинило це еколихо. Тож, зважаючи на це, можна лише зробити певні припущення, що я й спробував сформулювати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент привітав військових Головного управління розвідки МО України з 26-ю річницею створення (фото, відео)

Говорячи про нинішній час Президент сказав: «Ми вистояли. Але не для параду ми створювали українську армію. Створили для того, щоб ефективно захищати кожен клаптик української землі. І саме тому дуже важливими є ті здібності і якості, які воєнна розвідка продемонструвала тоді в зоні АТО, і зараз – під час Операції Об’єднаних Сил».

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео