А что там у ПАПы? Три прості причини моєї підтримки Порошенка

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Чому я підтримую Порошенка? Бо маю на це три прості причини.

По-перше, я бачу в Україні переміни на краще. Я бачив результати децентралізації – на Дніпропетровщині та на Волині. Бачив нові школи, садки, відремонтовані дороги та лікарні – там де створені ОТГ. Бачу обіцяний багатьма Президентами безвіз. Бачу в ріал-таймі еволюцію армії за 4 роки – від ніфіга до «вельми-вельми». Бачу, що Україна кілька років не купляє газ у Росії, – і не треба мені просторікувати про молекули газу в ушанках. Бачу дипломатію, яка працює на інтереси України. Бачу нові дороги – менше ніж хотілося б, але значно більше ніж очікував. Бачу «ProZorro» – там, де раніше була націнка у 40%. Бачу електронні декларації чиновників. Бачу збільшення квот на українську мову на ТБ і радіо. Бачу зняті за участі держави художні фільми, – і ви не доведете мені що «Кіборги», «Сторожова застава» та «Викрадена принцеса» гірші за «Чорну раду». Я не знаю, за якого Президента було зроблено більше.

По-друге, тому що всі недоліки, які закидають Порошенку, за близького розгляду, або мають логічні та об’єктивні пояснення, або виявляються звичайними маніпуляціями. Роттердам+? Що ви знаєте про прогнозовану оптову ринкову ціну та прогнозований обсяг дотацій для компенсацій втрат? Тарифи? А де ви раніше були, – їх років 15 як обіцяли підвищити до рівня Європи. Мало борються з корупцією? Та одні тільки децентралізація і «ProZorro» удару по корупціонерах завдали такого, що ніяким публічним судовим процесам, жаданим багатьма громадянами, не снилося. Гальмує суддівська реформа? А чого ж ви не закінчите виш і не закриєте вакансію судді, яких в Україні некомплект 20% від штатного складу? Тощо й тощо. Думаєте, Європа – це лише європейські пільги і зарплатні? Так це ще й вимоги до роботи працівників, як на «BMW» або «Claas», куди більшість наших громадян просто не візьмуть за звичку бігати на перекури кожні 20 хв. та через ручки, які тремтять щопонеділка, а то й частіше. Це – реальність.

По-третє, тому що я не бачу йому гідного конкурента. Я не бачу кандидата, який сказав би: «Все робиться правильно, але я зроблю краще і ефективніше». Я бачу або явних та прихованих прибічників ідеї «назад до Москви», або дрімучих популістів, які вже мали нагоду показати свій нечуваний професіоналізм на крутих поворотах історії України. До Москви я не хочу, – я воював за право не вертатися до неї. А щодо іншого…

Розумієте, мені потрібний не кришталево чесний менеджер, а ефективний менеджер. Якщо в бізнес-партнери я собі шукаю не «хорошого хлопця», а «успішного хлопця», чому людину, якій я довірю своє майбутнє, я мушу шукати якось інакше?

Все просто.

#а_что_там_у_ПАПы

Share this:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Усі відео