Наболотна демографія

Ця вся огидна рашківська метушня довкола ферм з виробництва гарматного м’яса наразі відображає лише одне: їхня владна махина відчула масштаб втрат і занервувала.

Читати далі

Не пропустити шанс на перелаштування

Поки достатньо багатообіцяюча атмосфера розмови між США та Китаєм. Україні тут дуже важливо не потрапити в тінь «східного блоку», не стати «сферою впливу».

Читати далі

Настрій – вкалувати

Як би там не розповідали про «розкол суспільства» і «стан опущених рук», я бачу в армії зовсім інші настрої. Я бачу холодну спокійну готовність гирувати. Треба працювати. Треба воювати. Якщо не ми, то ніхто. Якщо не ми, то наші діти за якийсь час.

Читати далі

Санкції на часі. 16.11.2023

Чехія заморозила всі держактиви росії, які знаходилися на території цієї країни та досі не перебували під санкціями. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 16.11.2023.

Читати далі

Підхід НАТО у галузі боротьби з дезінформацією

На офіційному сайті NATO оприлюднено матеріал, в якому розкриваються поняття “дезінформації” та інші терміни, акцентується увага на небезпеці дезінформації та протистояння їй.

Читати далі

Тисяча історій кохання (фото)

Вони пишуть картини про тих, кого одного разу покохали, а потім одного разу і назавжди втратили. 28.11.2023 року відкриється виставка цих картин дружин справжніх героїв. Приходьте. Вхід просто за донат.

Читати далі

Львівська політехніка звільнила Фаріон (наказ)

Міністр освіти зазначив, що людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти.

Читати далі

Вісті з фронтів. 16.11.2023

За подіями на Кримсько-Таврійському та Донецькому напрямках ми трохи “випустили з виду” події на Токмацькому. А між тим, там також відбуваються певні зміни.

Читати далі