Россия системно покупает спутниковые снимки через подставные фирмы

Компанию-однодневку сложно привлечь к ответственности и отследить, но продают им эти данные крупные зарегистрированные и действующие в поле западного законодательства компании.

Читати далі

Поруч terrorist state, не забувайте про це

В ідеальному світі про дружину голови розвідки взагалі ніхто б не знав. Але ми живемо у реальному світі, де багато чого робиться неідеально. Ворог не дійде до кожного-прекожного, звичайно. Але він буде намагатися.

Читати далі

Санкції на часі. 28.11.2023

Прихований експорт із Європи до росії після початку війни в Україні зріс у десятки разів. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 28.11.2023.

Читати далі

«Наш обов’язок – допомогти Україні виграти тотальну юридичну війну з Росією»

Чим страшна непокарана агресія, про арешт Путіна, та що заважає створенню і початку роботи міжнародного трибуналу в інтерв’ю з французькою юристкою Матильдою Філіп-Гей, яка спеціалізується на правовій відповідальності політичних лідерів.

Читати далі

Прості речі, які можуть вам зберегти життя і здоровʼя

Що б ви не знайшли – Шахед або ракету, не треба наближатися або точно встановлювати, що саме там валяється. Це не ваша робота. І перекажіть це своїм дітям і знайомим.

Читати далі

Країні гостро потрібні дорослі

Війна має змусити нас подорослішати, що означає перестати зважати на фріків і діпфейки, натомість розрізняти справді важливі теми і вести щодо них професійні дискусії. Натомість всі обговорюють Марʼяну…

Читати далі

Перемога на морі, нічия на суходолі? Підсумки літньо-осінньої кампанії для України і Росії

Нині ні Україна, ні Росія не можуть накопичити достатньо сил, щоб перевершити сили противника. За яких умов одна зі сторін зможе переламати ситуацію на свою користь, і чи чекати цього вже взимку?

Читати далі

Наша стратегія

10 тренованих українців, озброєних всім необхідним, сильніші як бойова одиниця за 100 одиниць орко-худоби, пригнаної на забій. Еволюція нам іншого шляху не запропонує. 

Читати далі

Між втраченим минулим і майбутнім

У нас не може бути причин для зневіри – ми вже перемогли себе і згадали, що ми не лише гречкосії, а й воїни. Тепер ми повинні відродитися як винахідники, політики, бізнесмени, управлінці.

Читати далі

Вісті з фронтів. 28.11.2023

Коротко про різне з Токмацького, Донецького та Авдіївського напрямків і трошки “загадок” із Придніпровського напрямку.

Читати далі