Кіріла під суд, а РПЦ заборонити

СБУ та Офісу генпрокурора знадобилося півтора роки, щоб після постанови ВР про накладення санкцій на Кіріла оформити проти нього підозру. Парламентарії мають заборонити законом діяльність РПЦ в нашій державі.

Читати далі

Крим стає кладовищем флоту рф (фото)

Якось буденно пройшла новина про удар по суднобудівному заводу, на якому готували до бойового чергування корабель “Аскольд”. Це топова еволюція їх флоту вартістю в сотні мільйонів доларів і десятиріччя будівництва.

Читати далі

ISW проаналізував статтю Залужного

Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що у колонці Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного для видання The Economist йшлося про те, як відновити маневр у позиційній війні, а не про те, що війна зайшла у глухий кут.

Читати далі

Не растьоть

Помахати булавою не вийшло. Нездатність довести до ума нове покоління стратегічних озброєнь – чергове свідчення, що «гра в срср» у кремля не виходить.

Читати далі

Ми маємо змінитися або померти

Ми потребуємо не тільки покарання тих, хто підставив пацанів зі 128-ї під удар. Ми потребуємо не тільки гідного вшанування їхньої памʼяті. Ми потребуємо змін. Еволюціонуй або загинеш.

Читати далі

«Богдана» в серії

Без перебільшення, чудове фото – дві САУ “Богдана” з бронекапсулою на новому шасі від “Татри” на фронті. Велика перемога, що нарешті вітчизняна САУ в серії, та нам все ще потрібно робити більше.

Читати далі

Выбор смутного времени

Альтернативы смутному времени у россии уже нет. Особенно остро это ощущается на фоне бесовщины, происходящей в так называемый “День народного единства”.

Читати далі

Санкції на часі. 05.11.2023

Євросоюз накопичив рекордні обсяги природного газу у своїх газосховищах і випередив власний графік. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 05.11.2023.

Читати далі