Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни

Для здоров’я перевірена інформація не менш важлива, ніж якісна їжа. І особливо під час війни. З якими джерелами варто попрощатися та як упіймати ментально-новинний баланс?

Читати далі

Ракетное накопление и растущие угрозы в зимний период

Shahed-131/136 может стать основным средством прорыва и истощения ПВО, а также ударов по энергетической системе Украины. Ракетная компонента будет играть второстепенную роль.

Читати далі

«Ти або в ЗСУ, або для ЗСУ!» – Іван Леньо

Про те, де їхні концерти найпотрібніші, про необхідність відкидати все російське, про найскладніший концерт і про день, коли співак «уже раз помер», Іван Леньо розповів у інтерв’ю Укрінформу.

Читати далі

В Україну з Нідерландів повернули «Скіфське золото» (фото)

Після майже 10 років судів артефакти з чотирьох музеїв Криму, які були представлені на виставці в Амстердамі, повернулися до України. Вони зберігатимуться в Національному музеї історії України до деокупації Криму.

Читати далі

Українська наука працює на перемогу

Цілі колективи науковців та інженерів працюють і докладають усіх зусиль для того, щоб мінімізувати наші втрати та збільшити втрати ворога. Проблема лише в тому, що нічого по суті озвучувати не можна.

Читати далі

Лікнеп для Безуглої. Частина 1

Тьотя, судячи з її текстів у соцмережах, взагалі не розуміється на тому, які питання зі сфери оборонного планування відносяться до повноважень МОУ, а які до ГШ ЗСУ та їх Головнокомандувача.

Читати далі

Євроінтеграція без русифікації!

Під приводом євроінтеграції уряд вніс до Ради законопроєкт, спрямований буцімто на захист національних меншин але який дозволяє масштабну русифікацію телебачення, радіомовлення, освіти та інших галузей.

Читати далі

Ідеальний шторм

До України такий шторм наближається, і не бачити його злочинно. Барометр падає. Горизонт затягли хмари. Потрібна термінова дія. Якщо не вжити заходів, руйнування можуть бути летальними.

Читати далі

Вісті з фронтів. 27.11.2023

Сьогодні завершуємо з Придніпровським напрямком: • Поточна ситуація • Останні зміни у складі військ (сил) противника • Загальна характеристика угрупування противника в якісно-цифровому вимірі.

Читати далі