Кавказький кейс

Зараз вся історія далека від завершення, але ми можемо провести проміжні підсумки. Кавказькі погромоїдні події вочевидь не є експромтом, реактивними діями. Вони мали бути підготовлені. А до того – продумані.

Читати далі

Досить цих цирків!

В один день той, який не знав собі рівних у світі і вдома, раптово опинився на рингу з Арестовичем. Щоби зрозуміти без жодного слова, чим платить країна за передвиборчий популізм, зайдіть зараз на будь-який цвинтар.

Читати далі

Верховний Суд зобов’язав встановити обставини зриву поїздки Порошенка на Парламентську асамблею НАТО у травні 2022 р.

Більше року тому влада не вперше і не востаннє продемонструвала, «чому ми не в НАТО». П’ятого Президента України просто не пропустили через кордон.

Читати далі

«ЄС» зареєструвала законопроєкт про порядок ротації військових на фронті

«Ніхто не мріє про Перемогу України більше, ніж воїни ЗСУ! Але вони також мають право на відновлення! Будемо добиватися розгляду нашого законопроєкту», – наголошує Ірина Геращенко.

Читати далі

І знову Східний фронт (фото, відео)

«Приїхали до підрозділів, які вже 19 місяців безвилазно знаходяться в пеклі. Бо те, що зараз відбувається на Cхідному фронті, по-іншому не назвеш. Ворог тут добре оснащений технікою, тому і ми маємо не відставати», – наголошує Порошенко.

Читати далі

Санкції на часі. 02.11.2023

НАЗК внесло NESTLE до списку спонсорів війни. Через 80 років після Другої світової війни Nestle знову «годує» агресора. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 02.11.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 02.11.2023

Південна операційна зона, Кримсько-Таврійський напрямок. Нижньодніпровська наступальна операція – бути чи не бути? Розклад сил противника на цьому напрямку станом на вчорашній ранок.

Читати далі