ХАМАС. Шлях терористів. Як організація стала загрозою номер один для Ізраїлю

За 36 років існування ХАМАС перетворився з маленької терористичної організації на справжню боєздатну армію. Про терористичний шлях ХАМАС і про те, як функціонує ця організація.

Читати далі

Про кредити, де їх шукати та як рахувати

Лікнеп для журналістів та аналітиків. Про корпоративне кредитування, воно ж бізнес-кредитування, воно ж кредитування бізнесу. Де брати? Брати, звісно, все в НБУ.

Читати далі

Новости из США. 14 ноября 2023 года

• Палата Представителей приняла временный бюджет • Глава сенатского комитета по ассигнованиям: «Мы будем поддерживать наших союзников» • США выделяют $1 миллион Международному центру по преследованию преступлений агрессии против Украины

Читати далі

Хороші люди і люди-функції в системі війни

На війні не лаються матюками, ними розмовляють. Зараз важливо, що саме людина може зробити на війні, на полі бою, для війни, аніж якісь інші риси, притаманні вихованню або освіті. Війна – не дуже вдалий час для гарних манер.

Читати далі

Фаріонознавство

Чомусь вважають, що коли є прихильниками українізації, то неодмінно мають захищати Фаріон. А між тим, це абсолютно не так. Це вона прагне ототожнення. А насправді це різні речі.

Читати далі

Починається щорічний дозор Майора С.В. Миколая

Кожен рік на День С.В. Миколая ми купуємо подарунки дітям загиблих. Саме ті подарунки, що вони хочуть, про що мріють. Ми не збираємо гроші – ми скидуємося. Ми просто даруємо дітям подарунки. Як це й заведено у людей.

Читати далі

Группировка российских оккупантов в Украине превысила 400 тысяч в/с

С 24.02.2022 г. группировка РОВ выросла более чем в два раза, но в результате этого бои идут не за области и города-миллионники, а за села и маленькие городки. Разбираемся подробно.

Читати далі

Санкції на часі. 15.11.2023

Головна компанія російського “Яндекса” нідерландська Yandex NV може продати російські активи до кінця року. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 15.11.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 15.11.2023 (відео)

“Стрибок” за Дніпро. Частина 3. Командування угрупування військ противника приступило до реалізації плану щодо ліквідації тактичних плацдармів ЗСУ на лівому березі р. Дніпро.

Читати далі