Як звільнити Крим: історичний досвід деокупації захоплених територій

Про Крим, його майбутню деокупацію та реінтеграцію в інтерв’ю АрміяInform з українським істориком і публіцистом, автором дослідження «Сім причин звільнити Крим» Андрієм Іванцем.

Читати далі

Залужний і політика

Навіщо мусується тема Залужного в політиці? Якщо мета цих балачок – спровокувати звільнення Залужного, щоб підштовхнути його на похід у політику, то це може бути для всіх нас реально хрінова історія.

Читати далі

Старый фейк о «диверсии» на «Северном потоке» под новой вывеской

Старые российские нарративы, которые мы уже не единожды слышали и не единожды развенчивали, на блюдечке с голубой каёмочкой The Washington Post преподносит своим и не только своим читателям.

Читати далі

Про славно/сумнозвісну конверсію турнікета

Медична служба Інтернаціонального легіону ЗСУ про конверсію турнікета, яка є не менш критично необхідною навичкою, ніж його накладання. Конверсія турнікета – це заміна раніше накладеного турнікета і контроль кровотечі іншим способом.

Читати далі

Санкції на часі. 14.11.2023

Найбільший європейський депозитарій Euroclear вимагає від ізраїльських банків відокремити активи клієнтів із російськими паспортами. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 14.11.2023.

Читати далі

Порошенко візьме участь у міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі

Цьогорічний форум присвячений Україні і проходить під гаслом «підтримка України до перемоги». Плануються зустрічі з членами Конгресу США та представниками військового командування США.

Читати далі

Прості речі для порятунку

Ці кроки вестимуть до Перемоги, ЄС і НАТО. Зволікання дорого коштує Україні. Як думаєте, що з цього буде виконано? Коли, як і ким?

Читати далі