Венгрия и Словакия в борьбе за российские и сторонние интересы в Европе

Полномасштабное вторжение войск рф в Украину в 2022 г. консолидировало европейское сообщество. Исключением стала Венгрия. В 2023 г. по тому же пути пошла и Словакия.

Читати далі

Росія здатна організовувати тільки антимайдан

Янукович вважав, що Майдан-1 і Майдан-2 організували американці. Зеленський думає, що Майдан-3 можуть оплатити росіяни. Ні той, ні інший так і не зрозуміли, що це було, і з чим вони мають справу.

Читати далі

Радник Буша, Клінтона й Обами Денніс Росс: «Країни Близького Сходу більше не бояться Росії»

Мало хто в Україні знає, про що зараз дискутують у Вашингтоні. Як у США зібралися вирішувати питання Гази, ХАМАС, Палестини, Ірану та, звичайно ж, безпеки Ізраїлю.

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Міністром оборони Канади Білом Блером (фото)

Біл Блер запевнив, що Канада продовжить допомагати Україні і у відсічі російської агресії, і у зближенні з НАТО, адже цей курс підтримується і політичним істеблішментом Канади, і суспільством

Читати далі

«Шахеди». Напередодні другої зими

Якщо за весь 2022-й ворог запустив 440 безпілотників Shahed-136, то на сьогодні це число наближається до 2000. Ми переживаємо наймасштабніше бомбардування дронами в історії.

Читати далі

Вісті з фронтів. 19.11.2023

На Куп’янському та Лиманському напрямках командування противника проводить чергове перегрупування сил і засобів для продовження своїх наступальних дій.

Читати далі

Новости из США. Главное к концу недели, 18 ноября 2023 года

• Бюджетный процесс в США • Когда может быть принят законопроект о помощи Украине, Израилю и Тайваню • Республиканский конгрессмен Сантос может быть исключен из Конгресса

Читати далі