Российские удары по Украине в октябре. Выводы и прогноз угроз

Страна-агрессор не может себе позволить регулярные удары в количестве, обеспечивающем высокий процент прорыва ПВО, а потому накапливает ракеты и БПЛА для планирования системности ударов.

Читати далі

Валерій Залужний: Сучасна позиційна війна, та як у ній перемогти

Головнокомандувач Збройних сил України про те, що потрібно для перемоги над Росією. «Технології є ключовими, оскільки війна стає “позиційною”», – Валерій Залужний.

Читати далі

Порошенко везе нову партію техніки на фронт (фото, відео)

Рахунок шин пішов на тисячі, рахунок на вантажівки – на багато сотень, рахунок на прально-душові комплекси перевалив за сто. Мільярди гривень допомоги армії, частина з яких ваша. Вартість сьогоднішнього вантажу більше 16 млн грн.

Читати далі

Санкції на часі. 01.11.2023

Уряд росії розглядає можливість запровадження заборони вивезення із країни золота фізичними особами. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 01.11.2023.

Читати далі

По деяких пунктах гучної статті в Times

Стаття спричинила чималий резонанс в Україні, хоча заточували її на західну ЦА. Не важливо, Шустер – уродженець Москви чи Києва, не важливі його попередні статті про “Азов”. Лише факти, все як і має бути.

Читати далі

Столтенберг вірить, як ніхто

На тлі дивних одкровень насельників Банкової журналісту “Time” зразком адекватності суджень виглядає вчорашня промова генсека НАТО Єнса Столтенберга. Ще один сигнал, який на Банковій зігнорують?

Читати далі

Потери российских оккупантов за октябрь 2023

Российское командование в октябре дало приказ своим войскам активизировать наступательную деятельность, особенно в районе Авдеевки, что повлекло за собой резкий рост потерь в составе РОВ. Не обошлось без рекордов.

Читати далі

Які уроки війни в Україні вивчили ХАМАС та Ізраїль – від тактики малих груп до Starlink

Маємо безліч паралелей між війною в Ізраїлі та війною в Україні. Дев’ять років неймовірно важкої війни зробили Україну багато в чому передовою у воєнному плані країною. І цей досвід прямо зараз активно осмислюється у світі.

Читати далі

Підводний саботаж – нова зброя Росії

Фахівці у сфері оборони стверджують, що Росія і Китай істотно випереджають нас, здійснюючи підводну розвідку й саботаж. НАТО називає це «реальною» загрозою, що… «наростає».

Читати далі

Ветерани мусять стати владою

Раз за разом ми даємо вирішувати свою долю особам, які нічим не хочуть жертвувати задля України. Тому, аби об військових не витирали ноги, ветерани самі мають долучатися до влади. Вливатися у владу.

Читати далі